متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

حافظه جانبی فلش از جنس شهاب سنگ

12345 (بدون نظر)
Loading...
112

آیا تا به حال به داشتن یک تکه شهاب سنگ در جیب خود فکر کرده اید؟ شرکت Zana Design حتی این ایده را نیز به واقعیت تبدیل کرده است. حافظه جانبی فلش (USB) جدید این شرکت از مواد مختلفی ساخته شده است که در میان آنها سنگ آسمانی یا همان شهاب سنگ نیز وجود دارد. این حافظه هم اکنون با قیمت ۱.۹۹۰ دلار برای فروش در دسترس است که نسخه ارزان تر آن ۱.۱۳۰ دلار قیمت دارد.

خود حافظه فلش از چوب آفریقایی ۲۰۰ ساله ساخته شده است که بسته به مدل انتخابی خریدار (نقره یا طلایی) نوعی الماس خالص را در آن به کار برده اند. مدل Apophis دارای مقدار حجم ذخیره اطلاعات ۶۴ گیگابایت است و سرعت خواندن اطلاعات از روی آن نیز ۱۹۰ مگابایت بر ثانیه میباشد.

Apophis نام شهاب سنگی ۳۹۰ متری است که در سال ۲۰۰۴ میلادی از نزدیکی کره زمین عبور کرد. انتظار میرود این شئی آسمانی در سال ۲۰۳۶ به زمین برخورد کند و شما با هر بار نگاه به این محصول به یاد آن شهاب سنگ خواهید افتاد. هم چنین گارانتی مادام العمر نیز برای این فلش در دسترس است که حتی شامل مواردی مثل شکسته شدن آن نیز میشود.

البته این حافظه جانبی گران قیمت ترین فلشی نیست که شما بتوانید آن را بخرید. این مقام متعلق به محصول Shawish Magic Mushroom است که دارای قیمتی معادل با ۳۶.۹۰۰ دلار میباشد.

منبع

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آیا تا به حال به داشتن یک تکه شهاب سنگ در جیب خود فکر کرده اید؟ شرکت Zana Design حتی این ایده را نیز به واقعیت تبدیل کرده است. حافظه جانبی فلش (USB) جدید این شرکت از مواد مختلفی ساخته شده است که در میان آنها سنگ آسمانی یا همان شهاب سنگ نیز وجود دارد. این حافظه هم اکنون با قیمت 1.990 دلار برای فروش در دسترس است که نسخه ارزان تر آن 1.130 دلار قیمت دارد.