یاندکس دیسک اینبار با Windows 8!

یاندکس دیسک اینبار با Windows 8!
 • 1391/8/21
 • مهيار سوري
 • 2

یاندکس دیسک در ضمینه هاستینگ کلاد نیاز به معرفی ندارد. شاید قبلا راجع به آن شنیده  باشید؛ امکاناتی خوب مانند 10 گیگابایت فضای رایگان ذخیره سازی، رابط کاربری آسان و … که راحتی خوبی بهتان می دهد. اما این بار غول جستجوی روسیه (شرکت سازنده) یک اپ ویندوز 8 ای برای این کلاد معرفی کرده که البته هنگامی که در دسکتاپ های کلاسیک یا ورژن های موبایل قرار می گیردٰ، خیلی خوب جلوه نمی کند. اما نسبتا رابط کاربری خوبی دارد که تجربه خوبی بهتان می دهد و به راحتی می توانید به حساب خود وارد شوید و اعمالی مانند آپلود و دانلود را به راحتی انجام دهید، فایل ها و فولدر ها را ویرایش کنید و … .

برای دانلود به فروشگاه بروید. دکمه های Win+Q را همزمان فشار دهید تا به جستجو برسید. حال Yandex را تایپ کنید. پس از دسترسی به صفحه اختصاصی اش، بر روی دکمه نصب در سمت چپ کلیک کنید.

“حتما توجه داشته باشید که اگر تا اکنون از این سرویس استفاده نمی کنید و حساب کاربری ندارید، نمی توانید از طریق خود برنامه برای عضویت استفاده کنیدٰ، نمی توانید و باید حتما از طریق خود سرویس و سایت این کار را انجام دهید.”

اولین چیزی که پس از نصب می بینید صفحه ورود است. اطلاعات ورود خود را وارد کنید و وارد شوید.

پس از ورود مشاهده می کنید که طراحی خیلی تاثیر گزار و خاصی ندارد. اما حداقل امیدوار باشید که ساده هم نیست! حال تمامی پوشه ها و فایل هایتان را می بینید. (پوشه ها و فایل ها بخش بندی شده و کاشی مانند نمایش داده می شوند). برای دیدن منوی گزینه های بیشتر هر جای صفحه راست کلیک کنید.  حال برنامه بهتان اجازه می دهد تا آپلود کنید یا پوشه ای بسازید. اگر هم می خواهید شیوه نمایش را تغییر دهید، راست کلیک کرده و بر روی Details کلیک کنید. حال هر طور که می خواهید پان را تغییر دهید. حال با ریفرش صفحه همه چیز تغییر می کند.

درست همانجا یک دکمه به اسم Select all  وجود دارد که بهتان اجازه می دهد تعداد فایل چشمگیری را انتخاب کنید. اگر روی یک پوشه یا فایل راست کلیک کنید، منوی بالا ظاهر می شود و امکاناتی چون تغییر نام، پاک کردن، جا به جایی، رونوشت گرفتن، دانلود و … را بهتان می دهد.

با کمی کار بر روی یاندکس دیسک پی می بریم که برنامه نویسان و توسعه دهندگان تلاش های مناسبی بر روی آن انجام داده اند؛ به طوری که یک راه حل مناسب برای مدیریت فضایتان بدون استفاده از مرورگر است. اگر به خوبی همکاران (هوو) دسکتاپی و موبایلی اش عمل نمی کند اما در هر صورت به خوبی از پس آزمون بر آمد.

منبع: AddictiveTips

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 2 دیدگاه
 1. نحوه استفاده از فروشگاه ویندوز 8برای ما ایرانیان چگونه است لطفا راهنمایی کنید

  1. با سلام به این لینک مراجعه کنید
   http://blog.frashmi.com/softwares/547
   با تشکر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *