متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

Stoffi Music Player : یک پخش کننده موسیقی کد باز زیبا برای ویندوز

12345 (بدون نظر)
Loading...
78

Stoffi Music Player یک برنامه ویندوز  آراسته و خوش ترکیب جدید است که عاشقان موسیقی قدردان آن خواهند شد. این یک برنامه منبع یا کد باز است، پس شما می توانید آن را به رایگان از اینجا دانلود کنید.

Stoffi به ظاهر همانند یک برنامه اصلی ویندوز طراحی شده است، بنابراین واقعا حرفه ای به نظر می رسد. روش استفاده نیز تا آنجا که ممکن است مستقیم و ساده طراحی شده است، پس شما می توانید فهرست های پخش را با جستجو یا با استفاده از حرکت کشیدن و رها کردن، ایجاد کنید.

چنانچه از یک آیفون برخوردارید، می توانید آن را به Stoffi Player تان متصل کرده و از آن به عنوان یک کنترل از راه دور استفاده کنید. این برای استفاده از Stoffi به عنوان یک پخش کننده موسیقی خانگی، عالی است.

Stoffi برای اجتماعی بودن طراحی شده و با ابزارهای آنلاین یکپارچه شده است، پس شما می توانید ویدئو های یوتیوب را درون این برنامه نیز تماشا کنید و آهنگ های مورد علاقه تان را با دوستان تان به اشتراک بگذارید. چنانچه مایل به اهدای پول به هنرمندان هستید، می توانید این کار را از درون برنامه نیز انجام دهید و مطمئن باشد که پول به طور مستقیم بدون کاهش در طول راه، به آنها خواهد رسید.

ویژگی ها:

  • ایجاد فهرست های پخش با جستجو یا کشیدن و رها کردن.
  • استفاده از آیفون تان به عنوان یک کنترل از راه دور.
  • به اشتراک گذاشتن آهنگ ها با دوستان تان.
  • نظارت بر پوشه های موسیقی برای آهنگ های جدید.

برای بررسی Stoffi Music Player به وبگاه https://www.stoffiplayer.com مراجعه نمایید.

منبع: MakeUseOf

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Stoffi Music Player یک برنامه ویندوز آراسته و خوش ترکیب جدید است که عاشقان موسیقی قدردان آن خواهند شد. این یک برنامه منبع یا کد باز است، پس شما می توانید آن را به رایگان از اینجا دانلود کنید.