متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

تبلت‌ها پایان دوران چاپ را رقم می‌زنند

12345 (بدون نظر)
Loading...
67

طبق بررسی موسسه تحلیلی ComScore، تبلت‌ها دارند رابطه آمریکایی‌ها با چاپ را تغییر می‌دهند. هر روز کاربران بیشتری از تبلت برای خواندن نشریات استفاده می‌کنند و این موسسه اعلام کرده تا آگوست ۲۰۱۲، تقریبا از هر ۱۰ صاحب تبلت یکی مجلات و روزنامه‌ها را روزانه روی تبلت خود می‌خواند.

مارک داناوان، رئیس بخش موبایل این موسسه در این گزارش توضیح داده که تبلت‌ها نحوه برخورد مردم با اخبار را تغییر داده‌اند و خواندن متن‌های بلند روی این ابزارها بسیار آسان‌تر از این کار روی کامپیوترهای شخصی و اسمارت‌فون‌ها است.

تبلت‌ها ۷ درصد از تمامی بازدیدها از صفخات سایت‌های روزنامه‌ها را تشکیل می‌دهند و این آمار با در نظر گرفتن عمر تبلت‌ها خیره کننده است. ناشران از این فرصا استفاده کرده و تلاش می‌کنند محتوا را به نحوی ارائه کنند که روی تبلت‌ها بهتر قابل خواندن باشد.

در این میان تبلت کیندل فایر در میان تبلت‌ها ۴۳/۹ درصد از خواندن مجلات دیجیتال و ۳۹/۲ درصد از خواندن روزنامه‌ها را به خود اختصاص داده، نوک۱۳/۴ درصد از آمار روزنامه‌ها را دارد و آیپد هم ۴۰/۳ درصد از خواندن مجلات را در اختیار گرفته .

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. محمد می‌گوید

    خدا کنه این اتفاق بیفته. اونوقت درخت‌های کمتری کشته میشن…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

طبق بررسی موسسه تحلیلی ComScore، تبلت‌ها دارند رابطه آمریکایی‌ها با چاپ را تغییر می‌دهند. هر روز کاربران بیشتری از تبلت برای خواندن نشریات استفاده می‌کنند و این موسسه اعلام کرده تا آگوست 2012، تقریبا از هر 10 صاحب تبلت یکی مجلات و روزنامه‌ها را روزانه روی تبلت خود می‌خواند.