متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

یک ۵ اینچی خاص از چهارمین شرکت بزرگ تلفن های همراه

12345 (بدون نظر)
Loading...
91

به نظر می آید که ZTE سوپرفون خود را برای CES 2013 آماده کرده است، قبلا” از این گوشی اخباری به گوش رسیده بود اما این شایعات در صفحه خبری CES به صورت رسما” تایید شد.
گوشی جدید Grand s نام دارد و یک صفحه نمایشی ۵ اینچی ۱۰۸۰p دارد. ZTE ادعا می کند که این گوشی نازکترین اسمارت فون در کلاس ۵ اینچی خواهد بود.
هرچند از ویژگیهای پردازشی چیزی فاش نشده است اما مسلما” با گوشی چهارهسته ای با حداقل حافظه جانبی رم ۱ گیگ و دوربین ۸ مگاپیکسلی سرکار داریم. از گوشه و کنار خبرهای تایید نشده ای از بدنه خاص سرامیکی این گوشی خبر می رسد ولی هنوز تا CES بعدی که در ژانویه سال ۲۰۱۳ برگزار می شود باید صبر کرد.
درباره این شرکت بزرگ چینی باید گفت که ZTE مخفف نام zhongxing tlecommunication equipment می باشد که یک شرکت چند ملیتی محسوب می شود که در منطقه صنعتی Shenzen در سال ۱۹۸۵ تاسیس شد.
بر اساس برآورد های انجام شده تا سال ۲۰۱۱ این شرکت چهارمین شرکت بزرگ سازنده تلفن های همراه و پنجمین در زمینه تجهیزات ارتباطی است. ZTE این پیشرفت خود را مدیون بازار بزرگ موبایل چین می باشد.

mobilemag, wikipedia

 

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به نظر می آید که ZTE سوپرفون خود را برای CES 2013 آماده کرده است، قبلا" از این گوشی اخباری به گوش رسیده بود اما این شایعات در صفحه خبری CES به صورت رسما" تایید شد.