Currently : جایگزین کردن تب جدید مرورگر با آب و هوا و زمان کنونی در کروم

Currently : جایگزین کردن تب جدید مرورگر با آب و هوا و زمان کنونی در کروم
  • 1391/9/28
  • مژگان فنائی
  • 0

با استفاده از میانبرهای مختلفی همچون پیوندها (لینک) در نوار ابزار علاقه مندی ها (bookmarks) تان، می توانید به سرعت صفحه های وب پربازدید تان را باز کنید. در نتیجه، بسیاری از افراد مجبور به استفاده از میانبرهای صفحه وب بر روی صفحه تب جدید مرورگر شان نیستند. خوشبختانه شما می توانید آن میانبرها را با چیزی آموزنده همچون زمان و آب و هوا جایگزین کنید، تمامی اینها به لطف ابزاری به نام Currently صورت می گیرد.

Currently ابزاری رایگان برای استفاده به عنوان بخش الحاقی یا افزونه مرورگر است که با گوگل کروم سازگار می باشد. پس از نصب برنامه، صفحه تب جدید را با یک صفحه جذاب بصری که نمایشگر زمان کنونی و آب و هوای روزانه شهرتان است، جایگزین می کند.

گزینه های این بخش الحاقی به شما اجازه می دهد تا تنظیماتی همانند دما که به صورت فارنهایت یا سلسیوس نمایش داده شده، زمان که در قالب های 12 یا 24 ساعته نمایش داده می شود، انتخاب یک رنگ پس زمینه، روشن و خاموش کردن نمایش ثانیه ها، روشن و خاموش کردن انیمیشن، را کنترل و نظارت کنید.

چنانچه مکان و موقعیت تان به صورت خودکار با دقت شناسایی نشد، می توانید به صورت دستی مکان و موقعیت تان را بنویسید.

این برنامه کوچک کارآمد، برای افرادی که با مرورگرهایی که به صورت تمام صفحه تنظیم کرده اند کار می کنند عالی است. آنها نیازی به خارج شدن از حالت تمام صفحه برای مشاهده این حالت را ندارند. تمامی آنچه که آنها باید انجام دهند باز کردن یک تب جدید است.

اطلاعات آب و هوا یک شیوه کوچک خوب برای کمک به شما است برای دانستن اینکه در روزهای آتی می بایست انتظار چه نوع آب و هوایی را داشته باشید.

ویژگی ها:

  • یک بخش الحاقی یا افزونه مرورگر کاربر پسند.
  • سازگار با گوگل کروم.
  • جایگزین کردن صفحه تب جدید با زمان و اطلاعات آب و هوا.
  • به شما اجازه کنترل و بررسی نوع نمایش زمان و آب و هوا را می دهد.
  • مشابه ابزارهایی همچون: !Start ، Tab Bundler و Tab Shutter .

برای بررسی Currently به chrome.google.com/webstore/detail/ojhmphdkpgbibohbnpbfiefkgieacjmh مراجعه نمایید.

منبع: MakeUseOf

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *