متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

سرگرمی روز جمعه : خانه متروکه- تلاش برای پیدا کردن کتاب سحر آمیز

12345 (بدون نظر)
Loading...
281

در بازی این هفته شما برای پیدا کردن یک کتاب اسرار آمیز وارد یک خانه متروکه می شوید … یک جستجوی اتاق به اتاق تا بتوانید با موفقیت راه خود را پیدا کنید و به پیش بروید . به نظر خودتان آیا می توانید از این جستجو با دست پر خارج شوید و یا می خواهید خانه را با دستهای خالی ترک کنید ؟

خانه متروکه- تلاش برای پیدا کردن کتاب سحر آمیز

 

در اینجا اولین قسمت از مرحله اول را مشاهده می کنید ( هر مرحله از سه بخش تشکیل شده است ) در این بخش شما باید در میان هزاران چیزی که در اتاق است به دنبال چیزهای خاصی بگردید و آنها را پیدا کنید. شما در اینجا می توانید چیزهایی را که ما پیدا کرده ایم را مشاهده کنید و ممکن است شما هم همین چیزها را پیدا کنید یا کمی متفاوت و یا کلا متفاوت از این چیزی که هست.همانطور که در اسکرین شاتی که گرفتیم ، مشاهده می کنید بعضی از آیتم ها کاملا واضح هستند ولی بعضی از آنها برای پیدا کردن نیاز به دقت بیشتری دارند و البته همین طور که در مراحل پیش می روید مشاهده خواهید کرد که کار متفاوت می شود .

یک سری نکات هست که بهتر است آنها را در حین بازی رعایت کنید :

هر حدس اشتباهی که بزنید برای شما به اندازه ۵ ثانیه گران تمام خواهد شد .

اگر از هر کمکی استفاده کنید ( بدون محدودیت ) هر کدام به اندازه ۲۰ ثانیه برای شما هزینه دارد ( البته گاهی اوقات از دست دادن ۲۰ ثانیه خیلی بهتر است که درگیر شوید و ثانیه های بیشتری را هدر دهید تا شی هدف را پیدا کنید )

زمانی که در هر مرحله دارید را در ابتدای بازی می توانید مشاهده کنید ( در گوشه بالا سمت چپ) این زمان برای هر سه قسمتی است که در هر مرحله دارید ، پس بهتر است تا جایی که می توانید سریع کار کنید .

همینطور که در مراحل پیش می روید خواهید دید که زمان کمتری به شما در هر مرحله داده می شود (زمان هر سه قسمت )

می توانید در هر زمان که خواستید به سادگی به کمک دکمه ایست ، بازی را نگه دارید ( در گوشه بالا سمت راست ) این دکمه در زمانی که کاری برای شما پیش آمده و نمی خواهید زمان بازی را از دست بدهید بسیار کاربردی می باشد .

 

در قسمت دوم هر مرحله مشاهده تفاوت های نیمه دوم اتاقی است که در مرحله اول با آن سروکار داشتید. در اینجا می توانید ۷ تفاوتی را که ما در این صحنه پیدا کرده ایم را مشاهده کنید . البته ممکن است شما تفاوتهای بسیار متفاوت با آن چیزی که ما پیدا کرده ایم را پیدا کنید .

 

 

سوم بخش از هر مرحله به کل اتاقی که در مرحله اول نمایش داده شد بر می گردد ولی این بار شما باید فقط یک آیتم را پیدا کنید . به طور مثال دراینجا در مرحله اول باید کلید طلایی را که به اتاق دیگر می رود پیدا کنید .

 

هنگامی که کلید طلایی را پیدا کردید آن مرحله کامل می شود و امتیازات شما و جوایزی که کسب کردید به شما داده می شود . در اینجا شما می توانید انتخاب کنید که به مرحله بعد بروید .

 

این چیزی بود که شما در اولین بخش از اولین مرحله با آن روبه رو خواهید شد .

امیدوارم که آخر هفته خوبی داشته باشید و از حین پیدا کردن کتاب جادویی از بازی لذت ببرید .

از اینجا می توانید این بازی را مشاهده کنید

منبع :  How-To Geek

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در بازی این هفته شما برای پیدا کردن یک کتاب اسرار آمیز وارد یک خانه متروکه می شوید ... یک جستجوی اتاق به اتاق تا بتوانید با موفقیت راه خود را پیدا کنید و به پیش بروید . به نظر خودتان آیا می توانید از این جستجو با دست پر خارج شوید و یا می خواهید خانه را با دستهای خالی ترک کنید ؟