متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

Mass Effect Infiltrator: شوتر سوم شخص با قدرت های خاص

12345 (بدون نظر)
Loading...
239

زمانی که بازی Mass Effect 3 برای پلتفرم های مختلف عرضه شد نسخه ای هم برای سیستم عامل iOS و بعد از آن اندروید با نام Infiltrator ساخته شد. این بازی که یکی از بهترین بازی های اول شخص تا به کنون است با قیمتی معادل ۷ دلار در پلی استور و گوگل پلی به فروش می رسد.

شما نقش یک سربازی را دارید که عهده دار یک طغیان در سازمان خود است. در این بازی نیز همانند نسخه اصلی باید در طول بازی تصمیماتی بگیرید که منجر به یک پایان خوب شود. گیم پلی بازی همانند بازی معروف Shadowgun می باشد.

شما چهار سلاح اصلی دوربین دار، مسلسل، شاتگان و لیزر را در اختیار دارید که می توانید با پیشرفت در بازی به آنها بهبود ببخشید. شخصیت اصلی بازی قدرت های خاصی را هم داراست که به آن Biotics گفته می شود که می توان آنها را همانند اسلحه خریداری و حتی ارتقا داد. روند بازی چیزی حدود ۴ تا ۵ ساعت به طول می انجامد و غول پایانی مراحل نیز به خوبی طراحی شده اند. محیط پر از جان پناه برای مبارزات است پس خود را برای نشانه گیری آماده کنید.

tablet-news

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

زمانی که بازی Mass Effect 3 برای پلتفرم های مختلف عرضه شد نسخه ای هم برای سیستم عامل iOS و بعد از آن اندروید با نام Infiltrator ساخته شد. این بازی که یکی از بهترین بازی های اول شخص تا به کنون است با قیمتی معادل 7 دلار در پلی استور و گوگل پلی به فروش می رسد.