متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

افزایش نقش مصرف کنندگان توسط راه اندازی شبکه های اجتماعی ال جی

12345 (بدون نظر)
Loading...
56

 شرکت ال جی کمپینی آنلاینی با عنوان Life’s Good به آدرس اینترنتی http://lifesgoodlg.com

با حضور Little psy و گروه موسیقی کانادایی The Moffatts راه اندازی کرده است. با بکارگیری یک فناوری آنلاین و ابتکاری،‌ افراد قادر به ساخت یک موزیک ویدئو توسط نام و عکس خود خواهند بود.

چهره اصلی این کمپین، Min-Woo Hwang نام دارد که در سراسر دنیا به” “Little psy معروف است . Hwang به خاطر حضور در ابتدای موزیک ویدئوی پربیننده  Gangnam Style که رکورد گینس را  به عنوان محبوب ترین ویدئو در یوتیوب از آن خود کرده است شهرت دارد. همچنین تنظیم و آرایش گروه کانادایی Moffatts از دیگر ویژگی های این کمپین می باشد.

به گفته مدیر ارشد ال جی در این بخش، درحالی که اقتصاد جهانی کماکان عدم ثبات داشته و  نشانه ضعیفی در بهبود وضعیت آن دیده می شود و با توجه به فرا رسیدن تعطیلات سال نو ، این بهترین زمان برای کمک به مردم جهت بالا بردن روحیه و انرژی شان می باشد. ال جی با راه اندازی این کمپین روشی جدید و منحصر به فرد جهت تعامل با مصرف کنندگان خود ارائه کرده و  با ادغام فناوری آنلاین و
شبکه های اجتماعی این امکان را به طرفداران خود می دهد تا محتوایی سرگرم کننده خلق نموده و آن را با دوستان و خانواده خود به اشتراک گذارند.

کمپین قبلی آنلاین ال جی با عنوان عملیات سه بعدی یا همان Mission 3D بوده است که مورد توجه رسانه ها و مصرف کنندگان زیادی در سراسر جهان قرار گرفت و بیش از ۱۶ میلیون بازدید در YouTube داشت.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با حضور Little psy و گروه موسيقي كانادايي The Moffatts راه اندازي كرده است. با بكارگيري يك فناوري آنلاين و ابتكاري،‌ افراد قادر به ساخت يك موزيك ويدئو توسط نام و عكس خود خواهند بود.