متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

کنترل جادویی ال جی مجهز به تکنولوژی پیشرفته تشخیص صدا

12345 (1 نظر - میانگین: 3٫00 از 5)
Loading...
867

شرکت ال جی از ریموت کنترل جادویی جدید خود در نمایشگاه سالانهنمایشگاه سالانه CES پرده برداری می کند. نسخه جدید علاوه برتمام قابلیت های مدل قبلی، مجهز به سیستم تشخیص صدا بوده که دستورات شما را به راحتی دریافت و اجرا می کند.

این دستگاه دارای یک کلید میکروفون برای دریافت دستورات صوتی است. از طریق کلیدهای موجود بر روی این کنترل نیز می توان صفحات وب را در تلویزیون مشاهده کرد. این کنترل هوشمند قابلیت تشخیص حرکات دست را نیز دارد. به این صورت که با فشردن کلید OK با حرکت دست شماره کانال مورد نظر را در هوا می نویسیم و کنترل آن را شناسایی و شبکه مورد نظر را انتخاب می نماید. ورژن قبلی این کنترل دارای قابلیت های بسیار محدودتری نسبت به کنترل جدید است.

به گفته مدیر ارشد این بخش، ال جی همیشه سعی در تولید محصولات صوتی و تصویری با ویژگی های منحصر به فرد داشته و این کنترل جادویی از ارکان کلیدی تلویزیون های هوشمند CINEMA 3D ال جی است.

تکنولوژی پیشرفته کنترل از طریق فرامین صوتی در این محصول،‌ شما را قادر می سازد که تلویزیون خود را به سادگی کنترل نمایید. ویژگی جدید تشخیص صدا، دریافت و اجرای فرامین صوتی را بسیار آسان می کند. افراد، دیگر نیازی به مکث نداشته و به راحتی می توانند آنچه را که مایل هستند بیان نموده و سپس کنترل جادویی ال جی آن را تشخیص داده و اجرا می نماید.

به عنوان قلب ‌یک سیستم سینمای خانگی،‌ این محصول جادویی یک کنترل برای تلویزیون و همچنین دیگر وسایل صوتی و تصویری شما در خانه به شمار می آید. تجهیزاتی مانند پخش کننده Blu-ray، ‌سیستم پخش صدا،‌ جعبه تنظیم و تلویزیون به راحتی با یک کنترل جادویی ال جی ،‌دستورات شما را اجرا می کنند. دکمه اسکرول چرخشی در این دستگاه برای جابه­جایی و حرکت صفحات یا بزرگنمایی آنها در برنامه ها و بازی ها بسیار مناسب می باشد. با تنظیم یک حرکت خاص‌، کاربران می توانند به منو و برنامه های مورد علاقه خود که بیشتر از آنها استفاده می کنند، ‌دسترسی سریع داشته و در زمان صرفه جویی کنند.

کنترل جادویی ال جی در دو مدل جدید به بازر عرضه می گردد. مدل اصلی که مخصوص تلویزیون های هوشمند CINEMA 3D ال جی است،‌ مجهز به صفحه کلید با نور پس زمینه LED بوده که برای استفاده در شب مناسب و دارای طراحی جدید و ابعاد کوچک تری می باشد. نسخه جدید ریموت کنترل جادویی ال جی از نظر ظاهری نیز دستخوش تغییراتی شده است و مکان قرار گیری دکمه‌ها در آن برای راحتی بیشتر کاربر تغییر کرده است.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شركت ال جي از ريموت كنترل جادويي جديد خود در نمايشگاه سالانهنمايشگاه سالانه CES پرده برداري مي كند. نسخه جديد علاوه برتمام قابليت هاي مدل قبلي، مجهز به سيستم تشخيص صدا بوده كه دستورات شما را به راحتي دريافت و اجرا مي كند.