کنترل جادویی ال جی مجهز به تکنولوژی پیشرفته تشخیص صدا

کنترل جادویی ال جی مجهز به تکنولوژی پیشرفته تشخیص صدا
  • 1391/10/6
  • ITTeach
  • 0

شركت ال جي از ريموت كنترل جادويي جديد خود در نمايشگاه سالانهنمايشگاه سالانه CES پرده برداري مي كند. نسخه جديد علاوه برتمام قابليت هاي مدل قبلي، مجهز به سيستم تشخيص صدا بوده كه دستورات شما را به راحتي دريافت و اجرا مي كند.

این دستگاه دارای یک کلید میکروفون برای دریافت دستورات صوتی است. از طریق کلیدهای موجود بر روی این کنترل نیز می توان صفحات وب را در تلویزیون مشاهده کرد. این کنترل هوشمند قابلیت تشخیص حرکات دست را نیز دارد. به این صورت که با فشردن کلید OK با حرکت دست شماره کانال مورد نظر را در هوا می نویسیم و کنترل آن را شناسایی و شبکه مورد نظر را انتخاب می نماید. ورژن قبلی این کنترل دارای قابلیت های بسیار محدودتری نسبت به کنترل جدید است.

به گفته مدير ارشد اين بخش، ال جي هميشه سعي در توليد محصولات صوتي و تصويري با ويژگي هاي منحصر به فرد داشته و این كنترل جادويي از اركان كليدي تلويزيون هاي هوشمند CINEMA 3D ال جي است.

تكنولوژي پيشرفته كنترل از طريق فرامين صوتي در اين محصول،‌ شما را قادر مي سازد كه تلويزيون خود را به سادگی كنترل نماييد. ويژگي جديد تشخيص صدا، دريافت و اجراي فرامين صوتي را بسيار آسان مي كند. افراد، ديگر نيازي به مكث نداشته و به راحتي مي توانند آنچه را كه مايل هستند بيان نموده و سپس كنترل جادويي ال جي آن را تشخيص داده و اجرا می نماید.

به عنوان قلب ‌يك سيستم سينماي خانگي،‌ اين محصول جادويي يك كنترل براي تلويزيون و همچنین ديگر وسايل صوتي و تصويري شما در خانه به شمار می آید. تجهيزاتي مانند پخش كننده Blu-ray، ‌سيستم پخش صدا،‌ جعبه تنظيم و تلويزيون به راحتي با يك كنترل جادويي ال جي ،‌دستورات شما را اجرا مي كنند. دکمه اسکرول چرخشي در اين دستگاه براي جابه­جايي و حركت صفحات يا بزرگنمايي آنها در برنامه ها و بازي ها بسيار مناسب مي باشد. با تنظيم يك حركت خاص‌، كاربران مي توانند به منو و برنامه هاي مورد علاقه خود كه بيشتر از آنها استفاده مي كنند، ‌دسترسي سريع داشته و در زمان صرفه جويي كنند.

كنترل جادويي ال جي در دو مدل جديد به بازر عرضه مي گردد. مدل اصلي كه مخصوص تلويزيون هاي هوشمند CINEMA 3D ال جي است،‌ مجهز به صفحه كليد با نور پس زمینه LED بوده كه برای استفاده در شب مناسب و دارای طراحي جديد و ابعاد كوچك تري می باشد. نسخه جدید ریموت کنترل جادویی ال جی از نظر ظاهری نیز دستخوش تغییراتی شده است و مکان قرار گیری دکمه‌ها در آن برای راحتی بیشتر کاربر تغییر کرده است.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *