متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

سامسونگ منتظر ایده‌ها می‌ماند

12345 (بدون نظر)
Loading...
84

همیشه این خریداران محصولات تجاری نیستند که می توانند در مسابقات یک برند شرکت کنند و برنده شوند. شرکت سامسونگ ترتیبی اتخاذ کرده تا علاقمندان به هنر در یک مسابقه فرهنگی شرکت کنند و جایزه بگیرند. از این رو سامسونگ ضمن حمایت از برگزاری اولین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران،  در بخش رقابتی این جشنواره، حضور دارد و مسابقه «ایده ها منتظر نمی مانند» را برگزار می کند.

به گزارش ستاد خبری حامیان «اولین جشنواره فیلم  و عکس همراه تهران»، علاقمندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند فیلم‌ها و عکس‌های گرفته شده با تلفن همراه با موضوع «ایده ها منتطر نمی مانند» را به سایت جشنواره ارسال کنند. برای شرکت در این مسابقه استفاده از انواع گوشی های موجود در بازار مجاز است و برگزیدگان این شانس را دارند که برنده یکی از محصولات موبایل شرکت سامسونگ باشند.

مسابقه «ایده ها منتظر نمی مانند» فرصتی است برای اهدای گوشی های سامسونگ به کسانی که در زمینه عکاسی و فیلمبرداری ایده های خلاقانه دارند تا بتوانند از گزینه ها و امکانات خوب این گوشی ها برای گرفتن عکس بهره بگیرند.

اولین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران با محوریت عکس و فیلم با تلفن همراه،  از اول تا چهارم اسفند ۱۳۹۱ در تهران برگزار می‌شود. مهلت ارسال آثار برای این جشنواره ۴ بهمن ۱۳۹۱ است. علاقه مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به سایت جشنواره به نشانی www.tfpf.mobi  مراجعه کنند.

ستاد خبری حامیان اولین جشنواره فیلم و عکس تهران

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همیشه این خریداران محصولات تجاری نیستند که می توانند در مسابقات یک برند شرکت کنند و برنده شوند. شرکت سامسونگ ترتیبی اتخاذ کرده تا علاقمندان به هنر در یک مسابقه فرهنگی شرکت کنند و جایزه بگیرند. از این رو سامسونگ ضمن حمایت از برگزاری اولین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران، در بخش رقابتی این جشنواره، حضور دارد و مسابقه «ایده ها منتظر نمی مانند» را برگزار می کند.