سامسونگ منتظر ایده‌ها می‌ماند

سامسونگ منتظر ایده‌ها می‌ماند
  • 1391/10/11
  • ITTeach
  • 0

همیشه این خریداران محصولات تجاری نیستند که می توانند در مسابقات یک برند شرکت کنند و برنده شوند. شرکت سامسونگ ترتیبی اتخاذ کرده تا علاقمندان به هنر در یک مسابقه فرهنگی شرکت کنند و جایزه بگیرند. از این رو سامسونگ ضمن حمایت از برگزاری اولین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران،  در بخش رقابتی این جشنواره، حضور دارد و مسابقه «ایده ها منتظر نمی مانند» را برگزار می کند.

به گزارش ستاد خبري حاميان «اولين جشنواره فيلم  و عكس همراه تهران»، علاقمندان به شركت در اين مسابقه مي‌توانند فيلم‌ها و عكس‌هاي گرفته شده با تلفن همراه با موضوع «ایده ها منتطر نمی مانند» را به سايت جشنواره ارسال كنند. برای شرکت در این مسابقه استفاده از انواع گوشی های موجود در بازار مجاز است و برگزیدگان این شانس را دارند که برنده یکی از محصولات موبایل شرکت سامسونگ باشند.

مسابقه «ایده ها منتظر نمی مانند» فرصتی است برای اهدای گوشی های سامسونگ به کسانی که در زمینه عکاسی و فیلمبرداری ایده های خلاقانه دارند تا بتوانند از گزینه ها و امکانات خوب این گوشی ها برای گرفتن عکس بهره بگیرند.

اولین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران با محوریت عکس و فیلم با تلفن همراه،  از اول تا چهارم اسفند 1391 در تهران برگزار می‌شود. مهلت ارسال آثار براي اين جشنواره 4 بهمن 1391 است. علاقه مندان می‌توانند براي كسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به سایت جشنواره به نشاني www.tfpf.mobi  مراجعه كنند.

ستاد خبري حاميان اولين جشنواره فيلم و عكس تهران

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *