Photo phone هدیه سامسونگ به علاقمندان عکاسی

Photo phone هدیه سامسونگ به علاقمندان عکاسی
  • 1391/10/18
  • ITTeach
  • 0

شرکت سامسونگ به عنوان حامی اولین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران، اپلیکیشن فوتو فون را به صورت رایگان در اختیار علاقمندان به عکاسی با موبایل قرار داده است. Photo phone  نرم افزاری برای ارتباط با اولین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران و شرکت کنندگان در این جشنواره است که روی پلت فرم آندروید فعال می شود.

به گزارش ستاد خبری حاميان اولين جشنواره فيلم و عكس همراه تهران، photo phone   یک اپلیکیشن اجتماعی است که امکان عکاسی، انتخاب و ارسال عکس به جشنواره فیلم و عکس همراه تهران را فراهم می کند. همچنین دارندگان این اپلیکیشن می توانند عکس های رسیده به این جشنواره را ببینند،  به هر عکس امتیاز بدهند و تعداد امتیازهای هر عکس را پی گیری کنند. امکان تگ گذاری روی عکس ها و جستجوی عکس بر اساس تگ ها نیز در این اپلیکیشن فراهم شده است.  دسترسی به اخبار و تازه های اولین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران  نیز در اپلیکیشن photo phone مهیا شده است.

کاربران بعد از اعلام نتایج داوری با استفاده از این اپلیکیشن می توانند عکس های برگزیده توسط هیات داوران را ببینند.  پس از اتمام اولین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران، ارتباط علاقمندان به عکاسی و فیلمبرداری با موبایل توسط اپلیکیشن photo phone تداوم خواهد یافت.

Photo phone  مبتنی بر Html 5 طراحی شده است. این اپلیکیشن به صورت رایگان به علاقمندان عرضه شده و از سایت سامسونگ به نشانی www.samsungapp.com ، سایت بازار به نشانی www.cafebazaar.com   و سایت اولین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران به نشانی www.tfpf.mobi  قابل دانلود است.

اولین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران با محوریت عکس و فیلم با تلفن همراه،  از اول تا چهارم اسفند 1391 در تهران برگزار می‌شود. مهلت ارسال آثار براي اين جشنواره دي ماه 1391 است و علاقمندان به شرکت در بخش مسابقه سامسونگ با موضوع «ایده ها منتظر نمی مانند» تا 4 بهمن فرصت دارند در این مسابقه شرکت کنند. براي كسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به سایت جشنواره به نشاني www.tfpf.mobi  مراجعه کنید.

ستاد خبري حاميان اولين جشنواره فيلم و عكس تهران

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *