متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

Photo phone هدیه سامسونگ به علاقمندان عکاسی

12345 (بدون نظر)
Loading...
296

شرکت سامسونگ به عنوان حامی اولین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران، اپلیکیشن فوتو فون را به صورت رایگان در اختیار علاقمندان به عکاسی با موبایل قرار داده است. Photo phone  نرم افزاری برای ارتباط با اولین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران و شرکت کنندگان در این جشنواره است که روی پلت فرم آندروید فعال می شود.

به گزارش ستاد خبری حامیان اولین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران، photo phone   یک اپلیکیشن اجتماعی است که امکان عکاسی، انتخاب و ارسال عکس به جشنواره فیلم و عکس همراه تهران را فراهم می کند. همچنین دارندگان این اپلیکیشن می توانند عکس های رسیده به این جشنواره را ببینند،  به هر عکس امتیاز بدهند و تعداد امتیازهای هر عکس را پی گیری کنند. امکان تگ گذاری روی عکس ها و جستجوی عکس بر اساس تگ ها نیز در این اپلیکیشن فراهم شده است.  دسترسی به اخبار و تازه های اولین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران  نیز در اپلیکیشن photo phone مهیا شده است.

کاربران بعد از اعلام نتایج داوری با استفاده از این اپلیکیشن می توانند عکس های برگزیده توسط هیات داوران را ببینند.  پس از اتمام اولین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران، ارتباط علاقمندان به عکاسی و فیلمبرداری با موبایل توسط اپلیکیشن photo phone تداوم خواهد یافت.

Photo phone  مبتنی بر Html 5 طراحی شده است. این اپلیکیشن به صورت رایگان به علاقمندان عرضه شده و از سایت سامسونگ به نشانی www.samsungapp.com ، سایت بازار به نشانی www.cafebazaar.com   و سایت اولین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران به نشانی www.tfpf.mobi  قابل دانلود است.

اولین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران با محوریت عکس و فیلم با تلفن همراه،  از اول تا چهارم اسفند ۱۳۹۱ در تهران برگزار می‌شود. مهلت ارسال آثار برای این جشنواره دی ماه ۱۳۹۱ است و علاقمندان به شرکت در بخش مسابقه سامسونگ با موضوع «ایده ها منتظر نمی مانند» تا ۴ بهمن فرصت دارند در این مسابقه شرکت کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به سایت جشنواره به نشانی www.tfpf.mobi  مراجعه کنید.

ستاد خبری حامیان اولین جشنواره فیلم و عکس تهران

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت سامسونگ به عنوان حامی اولین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران، اپلیکیشن فوتو فون را به صورت رایگان در اختیار علاقمندان به عکاسی با موبایل قرار داده است. Photo phone نرم افزاری برای ارتباط با اولین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران و شرکت کنندگان در این جشنواره است که روی پلت فرم آندروید فعال می شود.