تندیس زرین سومین جشنواره ملی تجلیل و تکریم از کار آفرینان و مدیران اشتغالزای کشور به ایرانسل اعطا شد

تندیس زرین سومین جشنواره ملی تجلیل و تکریم از کار آفرینان و مدیران اشتغالزای کشور به ایرانسل اعطا شد
  • 1391/11/28
  • محسن پاك نيت
  • 1

با سلام؛

در مراسم اختتامیه سومین جشنواره ملی تجلیل و تکریم از کار آفرینان و مدیران اشتغالزای کشور، ایرانسل به عنوان تنها واحد برگزیده در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات این جشنواره انتخاب، و تندیس زرین این جشنواره به ایرانسل اعطاء شد.

 به گزارش روابط عمومی ایرانسل، ایرانسل به عنوان یکی از واحدهای نمونه اشتغالزای کشور توانست در میان 40 واحد ملی کارآفرین و اشتغالزای ایران قرار بگیرد و تندیس زرین سومین جشنواره ملی تجلیل و تکریم از کار آفرینان و مدیران اشتغالزای کشور را دریافت کند.

 دراین مراسم دکتر سعید خاک ره آل محمد -معاون منابع انسانی ایرانسل-، تندیس زرین تنها واحد برگزیده در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران این جشنواره ملی را از مهندس محمد صادق مفتح -قائم مقام وزیرصنعت، معدن و تجارت- دریافت کرد.

irancell

 در این جشنواره، مدیران عامل بانک پاسارگاد، هواپیمایی ماهان، گروه پدیده، یک و یک و سنگ آهن شرق ایران نیز موفق به دریافت تندیس سومین جشنواره ملی تجلیل و تکریم از کار آفرینان و مدیران اشتغالزای کشور شدند.

در مراسم اختتامیه این جشنواره ، علاوه برمهندس محمد صادق مفتح -قائم مقام وزیرصنعت، معدن و تجارت-، مهندس مجتبی اعلایی -معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی- و جمعی از مدیران اشتغال آفرین کشورحضور داشتند.

 سومین جشنواره ملی تجلیل و تکریم از کار آفرینان و مدیران اشتغالزای کشور به همت وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی، 26 بهمن ماه در مرکزهمایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار شد.

/پايان خبر/

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *