متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

تا به حال قربانی سرقت اطلاعات شخصی شده اید؟ ( اینفوگرافیک )

12345 (بدون نظر)
Loading...
98

شرکت امنیتی کسپرسکی که یکی از بزرگترین و معبترترین شرکت های امنیتی دنیاست ، در تحقیقی که روی کاربران فیسبوکی خودش انجام داده است ، به این نکته دست یافته که اکثر آنها تا به حال دچار سرقت اطلاعات شخصی و یا کارت های اعتباری شان نشده اند .

شرکت کسپرسکی دریافت است که در مقیاس جهانی حدود 10% از کاربران به طور متوسط یک یا دوبار در سال قربانی سرقت اطلاعات شخصی و کارت های اعتباری شده اند . 14% از کاربران نیز چندین بار تا به حال دچار اینگونه اتفاقات ناگوار شده شده اند . اما خبر خوبی است که بدانید حدود 76% از کاربران هرگز تا به حال به سرقت اطلاعات شخصی دچار نشده اند .

در پایان نیز یک اینفوگرافیک توسط این شرکت آماده شده است که وضعیت کاربران دیگر کشورها نظیر مکزیک ، فرانسه ، روسیه ، کرواسی ، اسلوونی ، ژاپن و برزیل را نشان می دهد . این اینفوگرافیک توسط گویا آی تی ترجمه شده است و در ادامه می توانید به آن نگاهی بیندازید . لازم به ذکر است که برای نمایش تصویر در اندازه بزرگ تر باید روی آن کلیک کنید .

data)

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. امید می‌گوید

    جالب بود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت امنیتی کسپرسکی که یکی از بزرگترین و معبترترین شرکت های امنیتی دنیاست ، در تحقیقی که روی کاربران فیسبوکی خودش انجام داده است ، […]