گام جدی هوآوی در عرصه تلفن های هوشمند برتر با معرفی Ascend P2 و Ascend Mate

گام جدی هوآوی در عرصه تلفن های هوشمند برتر با معرفی Ascend P2 و Ascend Mate
  • 1392/3/3
  • محسن پاك نيت
  • 0

هوآوی، آخرین مدلهای گوشی های هوشمند خود از سری Ascend (اَسِند) را بر مبنای استراتژی جدید “Make it Possible” به منظور گسترش جایگاهش در میان 5 برند برتر گوشی دنیا به بازار خاورمیانه ارائه نمود.

سریعترین گوشی هوشمند 4G LTE دنیا Ascend P2 و بزرگترین گوشی هوشمند دنیا با صفحه نمایش 6.1 اینچ – در زمان معرفی محصول- Ascend Mate، که بطور رسمی در کنگره جهانی موبایل و CES معرفی شده بودند در یک مراسم باشکوه در دبی به بازار خاورمیانه معرفی شدند.

آقای جیائو جیان (Mr. Jiao Jian) مدیر عامل Huawei Device خاورمیانه عنوان کرد: ” برای اولین بار برند Ascend را جهت گروهی از گوشی های هوشمند هوآوی، بیش از یکسال پیش اعلام و از آن زمان تاکنون یک سری گوشی های مطرح که ترکیبی از قدرت و زیبایی اند را تحت این نام معرفی کردیم. اکنون در ادامه قدرتمندسازیِ بیشتر تعهد برند هوآوی در خاورمیانه بر مبنای استراتژی “Make it Possible”، ارائه Ascend Mate و Ascend P2 بازتاب اعتماد و تعهد ما مبنی بر اینکه هیچ جنبه ای نباید در طراحی یک گوشی هوشمند ایده آل مورد غفلت قرار گیرد، می باشد.

ascend p2
ascend p2

نسبت بدنه به صفحه نمایش Ascend Mate، 73% می باشد –بلندترین صفحه نمایش گوشی در میان هم رده های خود(در زمان ارائه محصول)- که این ویژگی کاربر را قادر می سازد از مشاهده ایمیل ها، مطالعه ودیدن عکس، فیلم و متن نهایت لذت را ببرد.

Ascend Mate  با صفحه نمایش  6.1 اینچی کیفیتی خیره کننده را با وضوح تصویر 1280  720 x در اختیار ما قرار می دهد ، وضوح بی نظیر و دقت رنگهای به کار رفته به همراه صفحه لمسی جادویی این محصول باعث شده که در حین استفاده لذتی وصف نا پذیر را تجربه کنیم. با ارائه تجاربی لذت بخش و خلاقانه در زمینه سرگرمی و ارتباطات، Ascend mate  همچنین بسیار باریک و شیک می باشد و به گونه ای طراحی شده که استفاده کاربر با یک دست از گوشی را با توجه به ضخامت بسیار کم 9.9 میلیمتری آن امکان پذیر ساخته است.

ascend-mate
ascend-mate

در ادامه اشرف فواخرجی معاون Huawei Device خاورمیانه گفت: با توجه به بیش از دو دهه موفقیت در حوزه اطلاعات و ارتباطات ، تجربه فعالیت مان در کانالهای توزیع، توانمندی های گسترده بخش تحقیق و توسعه، همراهی شرکای استراتژیک و اپراتورهای اصلی حوزه تله کام، هوآوی امروزه در حال تبدیل به برندی مطلوب برای مصرف کننده نهایی در سراسر دنیا، شده است.

بیش از یک دهه است که خاورمیانه بازار کلیدی برای هوآوی محسوب می شود. این شرکت در ادامه فعالیتش در حوزه تله کام، در سالهای اخیر با گوشی Ascend P1 – باریکترین گوشی هوشمند در زمان معرفی- و تبلت “MediaPad 10 FHD”  به بخش کالاهای الکترونیک مصرفی وارد شده است.

گسترش و توسعه هوآوی در بازار خاورمیانه به شرکت کمک کرد که در بخش کسب و کار مصرف کنندگان در سراسر دنیا، به درآمد فروش 7.7 میلیارد دلار در سال گدشته -افزایش بیش از 8% در یک سال- و ارسال محصول بیش از 127 میلیون دستگاه، دست یابد.

هوآوی هر ساله بیش از 10% از درآمد  کلی اش را در بخش تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می کند، این شرکت 16 مرکز R&D و 28 مرکز مشارکتی نوآوری در سراسر جهان دایر نموده است. تنها در سال 2012 هوآوی 4.83 میلیارد دلار – یا 13.7% از کل درآمد فروش اش- را در برنامه های تحقیق و توسعه سرمایه گذاری نمود.

امروزه رده اصلی گوشی های هوشمند هوآوی “Ascend” به چهار سری محصول متفاوت در کلاسهای: جوانان (Youth)، طلایی (Gold)، پلاتین (Platinum) و الماس (Diamond) گسترش یافته است که هریک از آنها بسته تکنولوژی منحصربفردی را برای مشتریان مختلف و سطوح قیمتی متفاوت عرضه می کند.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *