نسخه جدید Need For Speed معرفی شد

نسخه جدید Need For Speed معرفی شد
  • 1392/3/3
  • امیر امام جمعه
  • 1

خبری خوش برای علاقه مندان به سری بازی های اتومبیل رانی Need For Speed ، شرکت EA نسخه جدید از این سری بازی را با نام Rivals معرفی کرد. همانند نسخه های قبلی این سری ، بازی جدید نیز دارای ویژگی هایی همانند مسابقات خیابانی است که شاهد حضور خودرو های پلیس و مسابقه دهندگان هستیم و کاربران میتوانند در هر دو طرف به ایفای نقش بپردازند.

gsmarena_001

شاید بپرسید چه قابلیت های جدیدی به بازی اضافه شده است؟ به گفته EA جدیدترین تغییر در گیم پلی بازی ، اضافه شدن قابلیت AllDrive است که مرز میان بازی تک نفره و مولتی پلیر را از بین برده است. ممکن است شما گزینه بازی تک نفره را انتخاب کنید و دوست شما نیز از همین مورد بهره ببرد اما به دلیل این که دو کاربر با یک دیگر دوست هستند بازی به صورت خودکار آنها را به یک دیگر ارتباط میدهد و در طی بازی ممکن است با خودروی دوستتان برخورد کنید !

امکان دارد در طی یک مسابقه خیابانی دوست شما به عنوان یک حریف در کنارتان حضور داشته باشد یا حتی شما در نقش پلیس مجبور به تعقیب او شوید. بازی به صورت خودکار به شما لیست دوستانتان را در طول بازی نمایش میدهد و دیگر لازم نیست تلاشی برای انجام بازی مولتی پلیر کنید. اما به یاد داشته باشید تمامی این قابلیت ها فقط در حالت تک نفره موجود است و این قابلیت یک نوآوری در زمینه بازی های رایانه ای به شمار میرود.

needforspeed_aston_martin_vanquish_close_up

هم چنین در Rivals شاهد استفاده از نسل جدید موتور Frostbite 3 هستیم که چندی قبل نیز در دموی بازی Battefield 4 شاهد آن بودیم. این موتور گرافیک به کار رفته در بازی را بیشتر از قبل به واقعیت نزدیک میکند. نسخه جدید سری Need for speed توسط یک استودیو جدید با نام Ghost توسعه داده شده است که در همکاری با Criterion میباشد. Criterion در قبل خالق بازی هایی مثل Most Wanted و Hot Pursuit و هم چنین سری محبوب Burnout بوده است. تاریخ عرضه این بازی نیز 19 نوامبر تعیین شده است.

منبع : GSMArena.com | Needforspeed.com

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *