متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

کسب عنوان برترین اپراتور خدمات ICT‌ در کشور، توسط ایرانسل

12345 (بدون نظر)
Loading...
168

دکتر فرقانی: ارزیابی اپراتورها با هدف توسعه کمی و کیفی خدمات آنان انجام می شود

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در تشریح فرایند ارزیابی اپراتورهای فعال در حوزه ICT گفت: به منظور حمایت از کاربران و اپراتورها و توسعه کیفی و کمی خدمات از طریق ایجاد فضای رقابتی سالم، ارزیابی و رتبه‌بندی اپراتورها به صورت سالانه، از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی انجام می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی دکتر محمدعلی فرقانی افزود: در این ارزیابی اپراتورهای تلفن همراه با هفت معیار ۱. مدیریت و رهبری، ۲. منابع انسانی، ۳. نتایج کلیدی عملکرد، ۴. فرایندهای سازمانی، ۵. نتایج مشتری، ۶. نتایج جامعه و ۷. منابع و مشارکت، با شاخصهای مختلف سنجیده می‌شوند.

وی افزود: براساس این شاخصها در سال جاری، شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل رتبه اول رادر ارزیابی اپراتورهای شبکه سیار کسب کرده و شرکت ارتباطات سیار ایران رتبه دوم را  به خود اختصاص داده است . در حوزه اپراتورهای شبکه تلفن ثابت نیز رتبه اول به شرکت مخابرات استان قم و رتبه دوم به شرکت مخابرات استان خراسان رضوی اختصاص یافت.

forghani

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی درباره شاخصهای ارزیابی اپراتورهای سرویسهای فناوری اطلاعات اظهار کرد: اپراتورهای PAP و SAP نیز که رتبه‌های آنان در سومین جشنواره فاوا اعلام شد در چهار محور رضایتمندی کاربران و مشتریان با لحاظ نمودن کیفیت سرویس، قانونمداری و توسعه فرهنگ و ادبیات رگولاتوری، انجام تعهدات توسعه و اجرا و عملکرد شبکه مورد ارزیابی قرار می‌گیرند که بیشترین شاخصها در این حوزه به رضایتمندی مشتریان اختصاص دارد.

از میان دارندگان پروانه SAP ، شرکت ارتباطات ماهواره‌ای سامان، شرکت پارس ارتباطات و شرکت آرین ماهواره و در میان دارندگان پروانه PAP، شرکت آریا رسانه تدبیر (شاتل)، شرکت پارسان لین ارتباطات و شرکت انتقال داده‌های آسیاتک به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را در ارزیابی اپراتورهای سرویسهای فناوری اطلاعات کسب کردند.

منبع خبر: سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی 

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اعلام نتایج رسمی ارزیابی و رده بندی سالیانه اپراتورهای تلفن همراه کشور توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و کسب عنوان برترین اپراتور خدمات ICT‌ در کشور، توسط ایرانسل