آیا تا چند روز دیگر نسخه جدید اندروید معرفی می شود ؟

آیا تا چند روز دیگر نسخه جدید اندروید معرفی می شود ؟
  • 1392/4/27
  • سهیل دارائی
  • 4

کمپانی گوگل برای رسانه های جهانی یک دعوت نامه ارسال کرده است.گفتنی است که این دعوت نامه ها در راستای برگزاری رویدادی جدید از سوی کمپانی گوگل است.متن دعوتنامه گوگل نیز جالب است ! در این دعوت نامه ها ذکر شده است که ؛ برای صرف صبحانه با ساندار پیچای (Sundar Pichai) ؛ به ما بپیوندید.این رویداد قرار است در تاریخ بیست و چهارم ماه جولای میلادی در شهر سان فرانسیسکو برگزار گردد.

gsmarena_001

” Pichai” ؛ پیچای مدیر ارشد قسمت کروم و گوگل است.از کمپانی گوگل خبر می رسد که قرار است در این رویداد خبرهای تازه و جالبی از ورژن جدید سیستم عامل اندروید باز گو شود.شنیده ها حاکی از آن است که این نسخه جدیداحتمالا 4.3 خواهد بود و باید اذعان داشت که دقیقا از همان خانواده  Jelly Bean است. اگر به سیستم عامل اسمارت فون گلکسی اس 4 برند سامسونگ توجه کنید ؛ در ابتدا متوجه می شوید که این همان نسخه به بیرون درز کرده سیستم عامل جدید اندروید است.اما شنیده ها حکایت از این دارد که این نسخه نصب شده روی این اسمارت فون ؛ نسخه ای محدود و ناقص از اندروید جدید است و نمی توان روی آن ؛ نام نسخه جدید و نهایی اندروید را نهاد.البته در نظر داشته باشید که کمپانی گوگل سخت مشغول کار بر روی نسخه پنجم اندروید است ! گفتنی است که کمپانی گوگل قصد دارد سیستم عاملی جدید با نام اندروید 5 ملقب به ” Key Lime Pie” را عرضه نماید.

» منبع : gsmarena «

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 4 دیدگاه
  1. درود

    مومن ادرسش رو چرا مخدوش کردی ؟ می خوای فقط خودت بری ؟ یه چایی که بیشتر نمیدن ، اونم بفهمن ایرانی هستن میگن ماه رمضونه اونم نمیدن ! نکنید این کارارو 🙂

    1. وحید جان ؛ من عکس رو از منبع برداشتم / اونحا مخدوش بود قسمت آدرس / موفق باشی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *