متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

iPhone نسل بعد ۳۱ درصد سریعتر از iPhone 5 خواهد بود.

12345 (بدون نظر)
Loading...
49

گفته شده است گوشی هوشمند بعدی Apple که iPhone 5S نام دارد بیش از ۳۰ درصد از iPhone 5 سریعتر خواهد بود. نسل بعدی این گوشی هوشمند از چیپ های A7  دقیقاً ۳۱ درصد سریعتر از چیپ های A6 خواهد بود که بر روی iPhone 5  و چهارمین نسل iPad استفاده شده بود. این خبر توسط Fox News منتشر شده است.

حقیقتاً این افزایش سرعت جایگاه iPhone را در رقابت گوشی های هوشمند با Samsung, HTC و LG مستحکم تر می کند. این پردازنده به گونه ای دو هسته ای احساس می شود و این در حالی است که بقیه تولید کنندگان گوشی های هوشمند به سمت استفاده از پردازنده های ۴ هسته ای افتاده اند. شاید جالب باشد که بدانید شایعه شده است Apple بر روی برخی از مدل های ۵S از پردازنده های ۶۴ بیتی استفاده خواهد کرد

2013-08-25-image-3

مجله الکترونیکی ۹to5Mac ادعا کرده از یک منبع مستقل شنیده است که Apple روی برخی از مدل های iPhone 5S پردازنده های ۶۴ بیتی استفاده خواهد کرد. جهش پردازنده A7 از ۳۲ بیت به ۶۴ بیت افزایش کارایی را در برخی بخش های iPhone مانند انیمیشن، نرم افزارهای پس زمینه و سایر افکت های گرافیکی iOS 7 خواهد داشت. انتظار می رود همین چیپست یا چیپست پیشرفته تری در پنجمین نسل iPad مشاهده شود.

ولی اگر پردازنده های ۶۴ بیتی امسال استفاده نشوند، حتماً طبق بررسی Ming-Chi Kuo در سال ۲۰۱۴ با پردازنده های A8 معرفی خواهند شد و در آن حتماً از پردازنده های ۶۴ بیتی استفاده خواهد شد.

iPhone بعدی که منتظر عرضه آن هستیم و iPhoneی ارزان نام گذاری شده است ۵C است و طبق چیزی که انتظار می رود در یک کنفرانس خبری ۱۰ سپتامبر معرفی خواهد شد.

منبع خبر

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

گفته شده است گوشی هوشمند بعدی Apple که iPhone 5S نام دارد بیش از ۳۰ درصد از iPhone 5 سریعتر خواهد بود. نسل بعدی این […]