متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

AMD چشم انداز تولید محصولات خود را برای ۱۵-۲۰۱۴ مشخص کرد.

12345 (بدون نظر)
Loading...
81

طبق اخبار منتشر شده شرکت AMD مسیر تولید محصولات خود را برای سال ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ آپدیت کرد و تعیین کرد خط تولید بعدی گرافیک ها و پردازنده های این شرکت چه زمانی راه خواهد افتاد. طبق اخبار منتشر شده از سایت DigiTimes نسل بعدی کارت های گرافیک این شرکت با نام کد “Volcanic Island” در اواخر سپتامبر و پردازنده های جدید در سه ماهه اول ۲۰۱۴ عرضه خواهند شد.

2013-08-28-image-3

پیش بینی می شود هر دو از مدل پردازنده های Kaveri و Kabini در فوریه ۲۰۱۴ به تولید انبوه برسند و در مارس ۲۰۱۴ به صورت رسمی معرفی شوند. AMD انتظار دارد که پردازنده های دو هسته ای و چهار هسته ای Kabini را با سوکت ST3 برای نوتبوک و سوکت FS1B برای کامپیوترهای رومیزی تولید کند. طبق گزارش DigiTimes پردازنده های Kabini مصرف بالا بوده و مصرف ۲۵ وات خواهد داشت.

تا پایان سال ۲۰۱۳ شرکت AMD شروع به کنارگذاشتن تدریجی ساخت پردازنده های سوکت FM1 و AM3 می کند و در عوض تولید سوکت های +AM3 و FM2 و سایر سوکت های جدید را افزایش می دهد. در سال ۲۰۱۵ پردازنده های Carrizo برای به ثمر رساندن بازار پردازنده های رومیزی عرضه خواهند شد. این پردازنده با معماری Excavator با دو مصرف انرژی ۴۵ و ۶۵ وات عرضه خواهد شد. اگر اخبار منتشر شده درست باشند، چیپ Nolan هم با هدف جایگزینی Beema به تولید خواهد رسید.

همزمان با برنامه ریزی برای تولید قطعات کامپیوترهای رومیزی و لپ تاپ و سایر پردازنده های کم مصرف، این شرکت قرارداد مهمی را برای تولید پردازنده های Xbox One و Play Station 4 امضا کرده است. پردازنده نیمه اختصاصی که بر اساس معماری Jaguar ساخته شده است در ساختار چیپ های Kabini هم استفاده شده است و در نسل بعدی بازی ها عنصری مهم به شمار خواهد رفت.

منبع خبر

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

طبق اخبار منتشر شده شرکت AMD مسیر تولید محصولات خود را برای سال ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ آپدیت کرد و تعیین کرد خط تولید بعدی گرافیک […]