متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

سازنده نکسوس ۱۰ بعدی ایسوس است؟

12345 (بدون نظر)
Loading...
72

google-nexus-10-logo

نکسوس ۷ واقعا یکی از تبلت های فوق العاده ای است که نظر خیلی از اهالی دنیای تکنولوژی را به خود جلب کرد. تبلتی جمع و جور که از سخت افزاری قدرتمند در حد یک تبلت عالی استفاده می کرد و البته قیمت مناسبی هم داشت. فقط ۱۹۹ دلار. البته اینها مربوط به نسخه اورجینال نکسوس ۷ است. اما نسخه ۲۰۱۳ این تبلت نیز تولید شد و باز هم با استقبال فراوان کاربران و تحسین های زیاد کارشناسان روبرو شد.

اما سال گذشته تبلت ۱۰ اینچی سری نکسوس را شرکت سامسونگ تولید کرد ولی به اندازه نکسوس ۷ به موفقیت های آنچنانی دست پیدا نکرد و به نظر می رسد که گوگل هم از این موضوع خوشحال نشده است و به فکر جایگزینی برای سامسونگ افتاده است تا ساخت نکسوس ۱۰ اینچی را به آن محول کند و چه شرکتی بهتر از ایسوس که نکسوس ۷ را فوق العاده طراحی می کند؟

البته این خبر هنوز به صورت رسمی از سوی گوگل تایید نشده است ولی طبق یک توییت از فردی به نام Ray که ظاهر در PC World انگلستان فعالیت می کند این خبر اعلام شده است و همچنین عکسی نیز در ادامه آن وجود دارد که قبل از نام Nexus 10 نام شرکت Asus نوشته شده است.

Nex10-2013

البته هنوز باید منتظر ماند و دید که آیا گوگل این خبر را رسما تایید می کند یا نه. البته ساندرا پیچای رئیس بخش های اندروید و کروم قبلا اعلام کرده بود که سامسونگ نسل بعدی نکسوس ۱۰ را خواهد ساخت. اما سایت های خبری متعددی از ساخته شدن نکسوس ۱۰ توسط ایسوس خبر می دهند.

پی نوشت: شخصا امیدوارم که اگر ایسوس می خواهد نکسوس ۱۰ طراحی کند، مثل Nexus 7 2013 اینقدر حاشیه های بالا و پایین را زیاد در نظر نگیرد 🙂

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نکسوس ۷ واقعا یکی از تبلت های فوق العاده ای است که نظر خیلی از اهالی دنیای تکنولوژی را به خود جلب کرد. تبلتی جمع […]