متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

منتظر تبلت های ۵۱۲ گیگابایتی مایکروسافت باشید!

12345 (بدون نظر)
Loading...
50

Microsoft-to-Launch-512-GB-Tablet-Four-Days-After-Windows-8-1

شرکت مایکروسافت رسما هفته آینده در شهر نیویورک تبلت های جدید خود را معرفی خواهد کرد. البته فروش این تبلت ها از ماه اکتبر آغاز می شود. بنابر خبرهایی که تازگی منتشر شده اند روز ۲۲ اکتبر امسال نسل دوم تبلت های سرفیس یعنی سرفیس RT و سرفیس پرو عرضه خواهند شد.

قیمت گذاری مانند مدل های قبلی بوده و تغییر نداشته است. سرفیس RT با قیمت های ۴۹۹ ( مدل ۳۲ گیگابایتی ) و ۵۹۹ ( مدل ۶۴ گیگابایتی ) دلار عرضه خواهد شد. البته کاور لمسی آن نیز به صورت جداگانه فروخته خواهد شد.

اما سرفیس پرو دارای مدل های جدیدتر و متنوع تری خواهد بود. علاوه بر نسخه های ۶۴ و ۱۲۸ گیگابتی این تبلت، مایکروسافت قصد دارد تا فضای ذخیره سازی این سری را نیز توسعه دهد. بنابراین نسخه ۲۵۶ و ۵۱۲ گیگابایتی نیز عرضه خواهند شد. قیمت مدل ۲۵۶ گیگابایتی ۱۲۹۹ دلار و قیمت مدل ۵۱۲ گیگابایتی ۱۶۹۹ دلار خواهد بود.

در سرفیس RT از پردازنده Tegra 4 و در سرفیس پرو از چیپ i5 بهینه شده برای بازدهی بهتر استفاده شده است و همچنین با هر بار شارژ آن می توانید تا هفت ساعت از آن استفاده کنید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. لوله پلیکا می‌گوید

    خیلی عالیه…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت مایکروسافت رسما هفته آینده در شهر نیویورک تبلت های جدید خود را معرفی خواهد کرد. البته فروش این تبلت ها از ماه اکتبر آغاز […]