بهم ریختگی جستجوها با IE 11 در ویندوز 8.1

بهم ریختگی جستجوها با IE 11 در ویندوز 8.1
  • 1392/7/28
  • علیرضا
  • 0

IE(-logo

همانطور که می دانید چند روزی است که نسخه جدید سیستم عامل ویندوز یعنی ویندوز 8.1 عرضه شده است و انتظار می رود که کاربران با ارتقا به این نسخه قدری میزان رضایت شان از ویندوز بالاتر برود. اما ظاهرا مشکلاتی در این راه وجود دارد.

Internet-Explorer-11-Breaks-Down-Google-Search-on-Windows-8-1

ویندوز 8.1 به صورت پیشفرض با نسخه جدید مرورگر اینترنت اکسپلورر عرضه می شود. اینترنت اکسپلورر پس از عرضه نسخه 9 روند بهبودی خوبی داشته است و نسخه 11 هم از این قائله مسثنا نیست. اما ظاهرا مشکلی در این نسخه وجود دارد که باعث بهم ریختگی جستجوهای کاربران در گوگل می شود. در واقع پس از اینکه از طریق وبسایت گوگل چیزی را جستجو می کنید، استایل صفحه بهم می ریزد و این نشان از عدم سازگاری این نسخه با وبسایت گوگل دارد. به نظر می رسد که مایکروسافت باید هرچه سریع تر برای این مشکل راه حلی پیدا کرده و در قالب یک Hot Fix به کاربران ارایه دهد چون در غیر این صورت و یا طولانی شدن پروسه حل این مشکل، ضربه سختی خواهد خورد.

وبسایت WinBeta برای حل این مشکل به کاربران اعلام می کند که کلیدهای ترکیبی Alt + X را بفشارند و سپس گزینه Use Microsoft compatibility lists را غیر فعال کنند تا مشکل به صورت موقت برطرف شود.

 

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *