متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

آپدیت مک: حل مشکل GMail در OS X Mavericks

12345 (بدون نظر)
Loading...
85

Download-Mail-Update-for-OS-X-Mavericks-398209-2

اگر یادتان باشد همزمان با معرفی آیپدهای جدید، نسخه جدید سیستم عامل مک با نام موریکس و به صورت رایگان عرضه شد. اما پس از مدتی مشکلاتی در این نسخه شناسایی شد. مثلا مشکل مربوط به کاربران جی میل که نمی توانستند در این نسخه به راحتی با جی میل و با تنظیمات دلخواه شان کار کنند. در واقع کاربران جی میل در نسخه موریکس با مشکلاتی در زمان حذف، انتقال و آرشیو کردن ایمیل هایشان در اکانت جی میل روبرو می شدند. شمارنده ایمیل های خوانده نشده نیز به درستی کار نمی کرد.

اما اکنون اپل این مشکل را حل کرده است. در صفحه دانلود این بروز رسانی اپل می گوید: این بروز رسانی باعث بهبود پایداری و سازگاری با جی میل خواهد شد و مشکل کاربرانی که قصد استفاده از جی میل با تنظیمات دلخواه را داشتند برطرف می کند. همچنین مشکل مربوط به شمارنده پیام های خوانده نشده نیز حل شده است. این بسته بروز رسانی همچنین مشکلاتی دیگری که در برنامه Mail مک وجود دارد را نیز برطرف می کند.

اپل همچنین به کاربران پیشنهاد می کند که قبل از نصب این بروز رسانی از سیستم عامل خود با استفاده از برنامه Time Machine و یا دیگر برنامه های مخصوص این کار پشتیبان گیری کنند.

کاربران می توانند نسخه جدید برنامه Mail را از اپ استور مک دریافت نصب کنند. در صورتی که می خواهید به صورت دستی این کار را انجام دهید، لینک دانلود برنامه Mail را در پایان مطلب برای شما قرار داده ایم. در صورتی که می خواهید این برنامه را روی چند دستگاه مبتنی بر نسخه موریکس نصب کنید پیشنهاد می کنیم که از روش دانلود و نصب دستی برنامه Mail استفاده کنید.

حجم بروز رسانی برنامه Mail نیز حدود ۳۰ مگابایت می باشد. اما خود برنامه که لینک آن در پایان مطلب قرار گرفته است حجم ۳۴ مگابایتی دارد.

دانلود برنامه Mail برای نسخه موریکس از وبسایت سافت پدیا

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اگر یادتان باشد همزمان با معرفی آیپدهای جدید، نسخه جدید سیستم عامل مک با نام موریکس و به صورت رایگان عرضه شد. اما پس از […]