متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

مشخصات گوشی هوشمند HTC M8 به بیرون درز کرد

12345 (بدون نظر)
Loading...
48

htc-m8-11شایعه شده است که گوشی هوشمند HTC M8 قرار است به عنوان جانشین HTC One قرار گیرد. انتظار می رود که این گوشی طراحی فلزی همانند  HTC One داشته باشد تاکنون اطلاعاتی از جزئیات این گوشی فوق العاده منتشر نشده است اما برخی از مشخصات آن در صفحه  توییتر @evleaks منتشر شده است.

بر اساس متن توییت شده @evleaks  گوشی هوشمند HTC M8 دارای چیپ ست Snapdragon 800 با صفحه نمایش ۵ اینچی ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ پیکسل به علاوه سیستم عامل آندروید ۴.۴ KitKat است. متاسفانه هیچ گونه جزئیات دیگری درباره این گوشی منتشر نشده است اما انتظار می رود که HTC M8 حداقل ۳ گیگابایت رم داشته باشد.

علاوه بر این چیپ ست Snapdragon 800 ممکن است منسوخ شود اکنون شایعه شده است که Qualcomm در حال کار بر روی چیپ ستی قدرتمند تر از Snapdragon 800 است که قطعت جایگزین خوبی برای آن خواهد بود.

علاوه بر این همچنین شایعه شده است که HTC M8 قرار است سال آینده در کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۴ (Mobile World Congress 2014) که در ایالات متحده آمریکا است به طور رسمی معرفی شود.

Twitter

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شایعه شده است که گوشی هوشمند HTC M8 قرار است به عنوان جانشین HTC One قرار گیرد. انتظار می رود که این گوشی طراحی فلزی همانند HTC One داشته باشد تاکنون اطلاعاتی از جزئیات این گوشی فوق العاده منتشر نشده است اما برخی از مشخصات آن در صفحه توییتر @evleaks منتشر شده است.