متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

آیا می دانید چه زمانی آپدیت اندروید کیت کت برای اسمارت فون های برند سامسونگ عرضه می شوند ؟!

12345 (بدون نظر)
Loading...
85

05

امروز اسناد و مدارکی از برند سامسونگ به دنیای مجازی اینترنت درز کرد.بر طبق این اسناد و مدارک به بیرون درز کرده ؛ می توان به تاریخ عرضه دقیق آپدیت اندروید کیت کت ( اندروید ۴.۴ ) برای تعدادی از اسمارت فون های سامسونگ پی برد ! اما سوال این جاست که ؛ آپدیت اندروید کیت کت ( اندروید ۴.۴ ) برای کدامین اسمارت فون های برند سامسونگ عرضه می گردند ؟! در پاسخ این سوال باید بگویم که بر طبق این اسناد لو رفته ؛ چهار اسمارت فون زیر این آپدیت را دریافت خواهند کرد :

Samsung Galaxy S4 (GT-I9500)

Samsung Galaxy Note 3 (SM-N900)

Samsung Galaxy S III (GT-I9300)

Samsung GALAXY Note II (SM-N7100)

05

اگر بتوان بر واقعیت این اسناد لو رفته تکیه کرد و به صحت آن امید بست ؛ باید گفت که کاربران اسمارت فون Galaxy S4 به همراه اسمارت فون Galaxy Note 3 در ماه ژانویه سال ۲۰۱۴ میلادی می توانند رسما آپدیت اندروید کیت کت ( اندروید ۴.۴ ) را دریافت نمایند.

اما کاربران اسمارت فون GALAXY Note II و Samsung Galaxy S III در یکی از ماه های  مارس یا آوریل سال ۲۰۱۴ میلادی می توانند رسما آپدیت اندروید کیت کت ( اندروید ۴.۴ ) را دریافت نمایند.

Capture

نیاز است اضافه کنم که مدل های قراردادی و به اصطلاح تحت پوشش و قرارداد اپراتورهای دیگر در زمان دیگری قادر به دریافت آپدیت اندروید کیت کت ( اندروید ۴.۴ ) خواهند بود.در پایان برای اطلاع بیشتر بد نیست اضافه کنم که ؛ اندروید کیت کت ( اندروید ۴.۴ ) با Project Svelte به سرعت و روان سازی این اسمارت فون های نام برده شده کمک شایانی می کند و این پروژه در اندروید کیت کت ( اندروید ۴.۴ ) جایگزین Project Butter در اندروید جیلی بیلی (Jelly Bean’s) شده است.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
5 دیدگاه
 1. ali می‌گوید

  سلام لطفا در مورد آپدیت تبلتها هم مطلب بزارید.
  همش شده گوشی!!!
  در مورد آپدیت تبلتهای سامسونگ به کیت کت هم مطلب بزارید.

  ممنون

  1. سهیل دارائی می‌گوید

   چشم علی جان ؛ والا من خودم تبلت note10 دارم ؛ خودمم دنبال آپدیت کیت کتم ! شانس ماست دیگه 🙂 همش شده گوشی تو این اسناد لو رفته سامسونگ

  2. ali می‌گوید

   ممنون
   جالبه منم Note 10.1 دارم

  3. سهیل دارائی می‌گوید

   جدی ؟ … خوشبختم 🙂

 2. علی می‌گوید

  مطمئن اید که برای i9300 میاد اخه رمش ۱ هس

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امروز اسناد و مدارکی از برند سامسونگ به دنیای مجازی اینترنت درز کرد.بر طبق این اسناد و مدارک به بیرون درز کرده ؛ می توان […]