آیا می دانید چه زمانی آپدیت اندروید کیت کت برای اسمارت فون های برند سامسونگ عرضه می شوند ؟!

آیا می دانید چه زمانی آپدیت اندروید کیت کت برای اسمارت فون های برند سامسونگ عرضه می شوند ؟!
 • 1392/9/3
 • سهیل دارائی
 • 5

05

امروز اسناد و مدارکی از برند سامسونگ به دنیای مجازی اینترنت درز کرد.بر طبق این اسناد و مدارک به بیرون درز کرده ؛ می توان به تاریخ عرضه دقیق آپدیت اندروید کیت کت ( اندروید 4.4 ) برای تعدادی از اسمارت فون های سامسونگ پی برد ! اما سوال این جاست که ؛ آپدیت اندروید کیت کت ( اندروید 4.4 ) برای کدامین اسمارت فون های برند سامسونگ عرضه می گردند ؟! در پاسخ این سوال باید بگویم که بر طبق این اسناد لو رفته ؛ چهار اسمارت فون زیر این آپدیت را دریافت خواهند کرد :

Samsung Galaxy S4 (GT-I9500)

Samsung Galaxy Note 3 (SM-N900)

Samsung Galaxy S III (GT-I9300)

Samsung GALAXY Note II (SM-N7100)

05

اگر بتوان بر واقعیت این اسناد لو رفته تکیه کرد و به صحت آن امید بست ؛ باید گفت که کاربران اسمارت فون Galaxy S4 به همراه اسمارت فون Galaxy Note 3 در ماه ژانویه سال 2014 میلادی می توانند رسما آپدیت اندروید کیت کت ( اندروید 4.4 ) را دریافت نمایند.

اما کاربران اسمارت فون GALAXY Note II و Samsung Galaxy S III در یکی از ماه های  مارس یا آوریل سال 2014 میلادی می توانند رسما آپدیت اندروید کیت کت ( اندروید 4.4 ) را دریافت نمایند.

Capture

نیاز است اضافه کنم که مدل های قراردادی و به اصطلاح تحت پوشش و قرارداد اپراتورهای دیگر در زمان دیگری قادر به دریافت آپدیت اندروید کیت کت ( اندروید 4.4 ) خواهند بود.در پایان برای اطلاع بیشتر بد نیست اضافه کنم که ؛ اندروید کیت کت ( اندروید 4.4 ) با Project Svelte به سرعت و روان سازی این اسمارت فون های نام برده شده کمک شایانی می کند و این پروژه در اندروید کیت کت ( اندروید 4.4 ) جایگزین Project Butter در اندروید جیلی بیلی (Jelly Bean’s) شده است.

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 5 دیدگاه
 1. سلام لطفا در مورد آپدیت تبلتها هم مطلب بزارید.
  همش شده گوشی!!!
  در مورد آپدیت تبلتهای سامسونگ به کیت کت هم مطلب بزارید.

  ممنون

  1. چشم علی جان ؛ والا من خودم تبلت note10 دارم ؛ خودمم دنبال آپدیت کیت کتم ! شانس ماست دیگه 🙂 همش شده گوشی تو این اسناد لو رفته سامسونگ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *