متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

جدید ترین تصاویر فاش شده از G Pro 2 ال‌جی

12345 (بدون نظر)
Loading...
25

بر طبق ادعای برند کره ای ال جی ؛ اسمارت فون  G Pro 2 این برند تا ماه آینده به مرحله رونمایی رسمی می رسد.جالب است بدانید که امروز در یک انجمن کره ای ؛ دو تصویر واضح و شفاف از اسمارت فون  G Pro 2 ال جی درج گشت ! حتما شما اسمارت فون ۵.۵ اینچی Optimus G Pro برند ال جی که سال گذشته عرضه شد را به یاد دارید.قرار است اسمارت فون  G Pro 2 با طراحی مشابه به اسمارت فون ۵.۵ اینچی Optimus G Pro ؛ جایگزینی مناسب برای آن باشد.

654781480_5e229f56_image

تا کنون پیرامون مشخصات فنی اسمارت فون  G Pro 2 برند ال جی کم شایعه نشنیده ایم ! اما در تازه ترین آن ها ؛ به نظر می رسد که ال جی برای اسمارت فون  G Pro 2 خود یک صفحه نمایش گر شش اینچی تعبیه نموده است ؛ با این وجود خواه یا ناخواه باید  اسمارت فون  G Pro 2 را جزو خانواده فبلت ها به حساب آوریم.گفتنی است که صفحه نمایش گر آن از نوع صفحه‌نمایش های ۱۰۸۰p می باشد.قلب تپنده اسمارت فون  G Pro 2 برند ال جی ؛ پروسسوری ( پردازنده ای ) به نام  اسنپدراگون ۸۰۰ می باشد.

 654781480_9f6a95f8_032152_15424

همچنین باید عنوان نمایم که اسمارت فون  G Pro 2 برند ال جی قادر به پشتیبانی از شبکه‌ی سریع‌تر LTE-A است.شاید برایتان جالب باشد که بدانید تا به حال مشخص نشده است که ؛  خصوصیات نرم‌افزاری G2 همانند Knock یا QSlide در  اسمارت فون  G Pro 2 نیز وجود دارند یا وجود ندارند.در پایان باید ذکر کنم که باید برای رونمایی رسمی از  اسمارت فون  G Pro 2 برند ال جی تا بیست و چهارم فوریه میلادی صبر کنیم تا این فبلت ؛ در  کنگره جهانی موبایل بارسلونا رسما رونمایی گردد .

» منبع : engadget « 

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بر طبق ادعای برند کره ای ال جی ؛ اسمارت فون  G Pro 2 این برند تا ماه آینده به مرحله رونمایی رسمی می رسد.جالب است […]