سرانجام قیمت اسمارت فون گلکسی S5 سامسونگ مشخص شد

سرانجام قیمت اسمارت فون گلکسی S5 سامسونگ مشخص شد
  • 1392/12/12
  • سهیل دارائی
  • 1

همین چند روز پیش بود که پرچمدار جدید برند سامسونگ یعنی اسمارت فون گلکسی S5 با سر و صدای زیادی رونمایی شد.از همان لحظه رونمایی به بعد ؛ همه علاقه مندان و طرفداران اسمارت فون گلکسی S5 به دنبال یافتن قیمت خرید این اسمارت فون بودند.در خبرها داشتیم که به تازگی کار پیش فروش خرید اسمارت فون گلکسی S5 در تعدادی از خرده فروشی های آنلاین برجسته و مطرح جهان کلید خورده است.بحثی که از ابتدا مطرح بود ؛ شیوه قیمت گذاری این پرچمدار جدید سامسونگ بود و پیش از معرفی آن ؛ همگان باور داشتند که قیمت اسمارت فون گلکسی S5 در هنگام عرضه رسمی در قیاس با پرچمدار قبلی سری S سامسونگ ؛ قیمتی نازل تر داشته باشد ؛ اما آن چه که از شواهد معلوم است این پرچمدار جدید قیمت بسیار بالاتری را به خود اختصاص خواهد داد.حال بیایید چندی از این خرده فروشی های آنلاین را بررسی کنیم.

Capture

یکی از برجسته ترین و مطرح ترین خرده فروشی های آنلاین بریتانیا ؛ خرده فروشی Clove است.Clove بیکار ننشسته است و پیش فروش پرچمدار جدید برند سامسونگ را کلید زده است.طبق آن چه که Clove اعلام داشته است ؛ شما می توانید این پرچمدار جدید را با قیمتی معادل 500 پوند خریداری نمایید.البته اگر مالیات را هم بر آن اعمال کنیم می شود ؛ 600 پوند ! و با یک حساب سر انگشتی یعنی چیزی معادل 1000 دلار امریکا ! البته باید اذعان کنم که Clove این قیمت را فقط برای نسخه 16 گیگابایتی اسمارت فون گلکسی S5 مطرح کرده است و تا به حال خبری از فروش نسخه 32 گیگابایتی اسمارت فون گلکسی S5 در این خرده فروشی نیست.

Capture

حال برویم به خرده فروشی مطرح و برجسته اسپانیا ! آمازون اسپانیا نسخه 16 گیگابایتی اسمارت فون گلکسی S5 را با قمتی در حدود 730 یورو به معرض فروش گذاشته است.730 یورو معادل همان 600 پوند است.همان طور که در چندین سطر ابتدایی اذعان داشتم ؛ با نگاهی به این قیمت ها خیلی زود متوجه می شویم که اسمارت فون گلکسی S5 در قیاس با اسمارت فون گلکسی S4 از قیمت بالاتری برخوردار است ! چرا که اگر خاطرتان باشد ؛ در سال گذشته اسمارت فون گلکسی S4 با قیمتی معادل 650 تا 700 دلار امریکا به فروش رفت.

حال بد نیست در پایان کمی مطالب کتاب شایعات را ورق بزنیم ! طبق جدید ترین شایعات قرار است که این کمپانی کره ای ؛ اسمارت فونی بهتر از اسمارت فون گلکسی S5 را در ماه می میلادی معرفی و رونمایی کند.گویا این اسمارت فون نو ظهور و جدید بدنه ای تمام فلزی خواهد داشت.همچنین سخت افزار و مشخصات فنی آن نیز بسیار بالاتر و بهتر است.بر طبق شایعات حتی سری آن نیز معلوم شده است ! و گفته می شود این غول تمام فلزی ؛ از محصولات سری گلکسی F سامسونگ خواهد بود.باید اضافه کنم که ؛ اسمارت فون گلکسی S5 در تاریخ یازدهم ماه آوریل میلادی پای خود را به بازار جهانی باز خواهد کرد.

» منبع : sammobile «

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *