متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

بهبود عمر باتری را با ویندوزفون ۸.۱ تجربه کنید! سرانجام بروزرسانی ویندوزفون ۸.۱ آمد!

12345 (بدون نظر)
Loading...
55

Capture

نخستین بسته بروز رسانی آزمایشی ویندوزفون ۸.۱ توسط مایکروسافت منتشر شد. گفتنی است در این بسته بروز رسانی آزمایشی شاهد تغییرات گسترده نیستیم اما چندین باگ نرم افزاری رفع شده اند. این بسته بروز رسانی آزمایشی، حجمی معادل ۲۲ مگابایت دارد و هم اکنون از طریق over-the-air در دسترس عموم توسعه دهندگان و برنامه نویسان قرار دارد.

بد نیست بدانید که مهمترین تغییر ایجاد شده در این بسته بروزرسانی، بهبود عمر باتری ویندوزفون شما خواهد بود! همانطور که اشاره شد، در حال حاضر این بسته بروز رسانی در اختیار عموم نیست ولی اگر شما مایل به دریافت آن هستید می توانید در قسمت WP App Studio از سایت ویندوزموبایل، تحت عنوان برنامه‌ نویس عضو شوید و به رایگان آن را دریافت کنید.

البته اگر شما از صاحبان سری ویندوزفون‌های لومیا نوکیا هستید دست نگه دارید! چرا که فعلا در بسته بروزرسانی آزمایشی ویندوزفون ۸.۱ مایکروسافت خبری از وجود قابلیت Nokia Blue enhancements نیست. در انتها شایان ذکر است که نسخه اصلی این بروز رسانی قرار است توسط مایکروسافت در تاریخ بیست و چهارم ماه ژوئن میلادی مصادف با سوم تیرماه رسما عرضه شود.

» منبع : gsmarena «

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نخستین بسته بروز رسانی آزمایشی ویندوزفون ۸.۱ توسط مایکروسافت منتشر شد. گفتنی است در این بسته بروز رسانی آزمایشی شاهد تغییرات گسترده نیستیم اما چندین باگ نرم […]