متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

منتظر عرضه اسمارت فون LG G Flex 2 در سال ۲۰۱۵ باشید!

12345 (بدون نظر)
Loading...
35

سال گذشته بود که برند کره ای ال جی از اسمارتفون خمیده خود با نام تجاری G Flex، پرده برداشت. منحنی شکل بودن نمایشگر این اسمارت فون تنها قابلیت جذاب آن نبود، بلکه قابلیتی که همگان را شگفت زده کرده بود، قابلیت ” self healing back cover ” اسمارت فون G Flex بود. این قابلیت کاور پشتی اسمارتفون شما در برابر هرگونه خط و خش حفظ می کند و در صورت ایجاد خراش روی آن، پس از چند ثانیه دوباره به حالت نخستین خود باز می گردد!

شاید در نگاه اول این تصور را داشته باشیم که عرضه اسمارت فون LG G Flex 2 در حد شایعه است، اما اکانت مشهور توئیتری @evleaks از صحت عرضه اسمارت فون LG G Flex 2 در سال ۲۰۱۵ میلادی خبر داد.

Capture

از شواهد پیداست که برند ال جی سخت مشغول کار بر روی نسل دوم اسمارت فون G Flex است و گویا در نسل بعدی آن که قرار است اواسط دوره سه ماهه اول سال ۲۰۱۵ میلادی پای خود را به بازار باز کند ، دارای سخت افزاری مناسب و قابلیت هایی منحصر به فرد تر از” self healing back cover ” خواهد بود. متاسفانه تا به حال اطلاعات بیش تری از قابلیت های جدید اسمارت فون LG G Flex 2 فاش نشده است.

» منبع : geeky-gadgets «

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
2 دیدگاه
  1. ITTeach می‌گوید

    سهیل جان هیچ قیمتی در موردش پیش بینی نشده ؟

    1. سهیل دارائی می‌گوید

      نه متاسفانه هنوز خبر جدیدی از این اسمارت فون نداریم، پیش بینی قیمتی هم نشده فعلا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سال گذشته بود که برند کره ای ال جی از اسمارتفون خمیده خود با نام تجاری G Flex، پرده برداشت. منحنی شکل بودن نمایشگر این اسمارت […]