متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

ال‌جی G3 باز هم خبر ساز شد. این بار تصویر واضحی از باطری ۳۰۰۰ میلی آمپر ساعتی!

12345 (بدون نظر)
Loading...
66

پرچمدار جدید کمپانی ال‌جی یعنی LG G3، باز هم پیش از رونمایی رسمی خبرساز شد! این بار تصویری کاملا واضح از داخل کاور این اسمارت فون به بیرون درز کرده است که مشخصات فنی جالبی را لو می دهد. با این شرایط می‌توان گفت که این هیولای ۵.۵ اینچی در فاش شدن تصاویر و مشخصات فنی می تواند رتبه نخست را از آنِ خود نماید!

Capture

با توجه به تصویر واضح لو رفته از این پرچمدار، در وجود قابلیت جداسازی کاور آن هیچ بحثی وجود ندارد. داخل کاور پشتی نیز، مشخص است که باتری قابل تعویض می باشد. ال جی برای این پرچمدار سایز بزرگ خود، از یک باتری ۳۰۰۰ میلی آمپر ساعتی استفاده کرده است.

اگر به تصویر لو رفته دقت کنید، شکاف میکرو اس دی را نیز مشاهده می کنید. بنابراین با استناد به این تصویر لو رفته از LG G3، می توان نتیجه گرفت که این پرچمدار، از شکاف میکرو اس دی، کاورقابل بازگشایی و باتری قابل تعویض بهره خواهد برد.

» منبع : خلاصه ای از phonearena «

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش از رونمایی رسمی، پرچمدار جدید کمپانی ال‌جی یعنی LG G3 بازهم خبر ساز شد! این بار تصویری کاملا واضح از داخل کاور این اسمارت فون به بیرون درز کرده است که مشخصات فنی جالبی را لو می دهد. این هیولای 5.5 اینچی ال جی در فاش شدن تصاویر و مشخصات فنی می تواند رتبه نخست را از آنِ خود نماید!