کاپفا یعنی فوتبال! کاپفا یعنی سرگرمی! کاپفا یعنی هیجان!

کاپفا یعنی فوتبال! کاپفا یعنی سرگرمی! کاپفا یعنی هیجان!
 • 1393/3/3
 • محسن پاك نيت
 • 5

این روز ها تب فوتبال و جام جهانی 2014 برزیل در سرتاسر جهان و مخصوصا کشور عزیزمان ایران فراگیر شده و همه جا سخن از فوتبال در میان است.

در این بین یک سری از افراد نیز دوست دارند که برای یک بار هم که شده حس واقعی مربی شدن یا تیم فوتبال داشتن را تجربه کنند ولی متاسفانه این موضوع در واقعیت به هیچ عنوان قابل اجرا نیست مگر برای تعداد انگشت شماری از افراد که با سرمایه و هزینه های بالا باشگاه فوتبالی را خریداری میکنند و آن را اداره می کنند.

اکنون یک بازی کاملا ایرانی با نام کاپفا آمده و به این رویا رنگ واقعیت زده. البته در دنیای مجازی! به این صورت که شما با عضویت در کاپفا می توانید یک تیم فوتبال مجازی برای خود ساخته و با انتخاب اسم و انتخاب رنگ لباس نوع و آرم و استادیوم و انتخاب نام برای استادیوم و بخش هواداران تیم و کارکنان و بخش های بیشمار دیگر حس داشتن یک تیم فوتبال واقعی را تجربه کنید.

Untitled-2

در این بازی شما تنها نیستید بلکه ده ها هزار نفر دیگر همزمان با شما به تیم داری و مربیگری می پردازند و تیم های خود را روز به روز قوی میکنند و شما باید با این افراد رقابت کرده و تیم خود را مطرح نمایید و برای تیم خود طرفداران بیشتری جمع کنید.

فوتبال پرطرفدارترین ورزشن جهان محسوب میشود که هوادارانش به یک گروه خاص معطوف نمی شود. پیر و جوان و نوجوان، مرد و زن، با هر دین و نژاد و زبانی طرفدار فوتبال هستند و لحظه به لحظه آن را پیگیری میکنند. پس بازی کاپفا هم از این قاعده مستثنا نبوده و مخصوص قشر خاصی نمی باشد و تمامی ایرانیان عزیز در سرتاسر جهان میتوانند عضو سایت شده و نسبت به ساختن تیم خود اقدام کنند.

بعد از ساختن تیم شما باید با تیم خود آشنا شوید چون برای اولین بار هست که بازیکنان و کادر فنی و مدیریت تیم خود رو به رو می شوید.

Untitled-6

برای اینکار باید به بخش مدیریت تیم رفته و با تک تک بازیکنان خود در پست های مختلف آشنا شوید . با کلیک روی هر بازیکن اطلاعات کامل آن بازیکن از جمله نام، سن، پست، پای تخصصی، قدرت، تعداد گل زده،  مهارت در هر بخش و … آشنا خواهید شد و با این آشنایی متوجه میشوید که کدام بازیکن در کدام پست بهتر عمل میکند تا آن را در همان پست قرار دهید.

Untitled-10

بعد از آشنایی با بازیکنانتان و چیدن ترکیب تیم خود، باید سراغ بخش امکانات و دارایی تیم بروید و سری به ورزشگاه خود زده و سایر کادر فنی خود را بررسی کنید از جمله پزشک، بدنساز، روانشناس که با استخدام هرکدام از این اعضا تیم خود را قوی تر میکنید همچنین با خرید ورزشگاه با تعداد جایگاه بیشتر برای تیم خود می توانید تعداد هواداران خود را بیشتر کرده و همچنین بلیط فروشی تیم خود را بیشتر کنید و درآمد بیشتری به دست بیاورید.

Untitled-16

بعد از گذشت یک مدت تایین شده که از ساخت تیم شما بگذرد به صورت اتوماتیک تیم شما در یک لیگ با 7 تیم دیگر قرار خواهد گرفت که این لیگ جزو لیگ های دسته پایین می باشد و با تلاش و بردن بازی های خود و قهرمانی باید به لیگ های بالاتر صعود کرده تا به لیگ برتر راه پیدا کنید.

Untitled-8

البته در هر فصل شما در جام حذفی نیز شرکت خواهید کرد که میتوانید خیلی سریعتر نسبت به لیگ با صعود در مراحل جام حذفی تیم خود را به عنوان یک پدیده مطرح کنید.

اگر نیاز به بازیکن های قوی داشته باشید میتوانید به بخش نقل و انتقالات سری بزنید و از بازار داغ نقل و انتقالات استفاده کرده و بازیکنان قوی را پیدا کرده و برای تیم خود خرید نمایید تا تیم خود را زودتر با بازیکنان پرتجربه به رده های بالاتر ببرید.

شما به عنوان یک مربی وظیفه دارید هر روز بازیکنان خود را تمرین دهید . هر بازیکن در پست مخصوص خود اگر تمرین داده شود خیلی زودتر پیشرفت میکند مثلا اگر دروازه بان را در پست دروازه بانی تمرین دهید خیلی زودتر پیشرفت می کند تا اینکه در پست گلزنی تمرین دهید.

شما در کاپفا یک بخشی به نام امور مالی دارید که مهمترین بخش یک تیم به شمار می رود باید نسبت به دخل و خرج تیم خود مدیریت داشته باشید وگرنه خیلی زود با دارایی منفی رو به رو شده و ورشکست می شوید ..

ضمنا با شروع مسابقات فوتبال شما در زمان هایی که سایت تایین میکند شما میتوانید به صورت زنده گزارش بازی های خود را دیده و برای بین دو نیمه سیستم خود را تغییر دهید یا بازیکنان خود را تعویض کنید تا بتوانید نتیجه بازی را به نفع خود به پایان برسانید.

 Untitled-14

ضمنا در فوتبال هر تیمی برای افزایش درآمد خود نیازمند اسپانسر و تبلیغات هست که با تبلیغ کردن برای آن برد مقداری هزینه دریافت کند. کاپفا به این موضوع نیز فکر کرده و شما میتوانید در قسمت اسپانسر ها یک اسپانسر را به دلخواه خود انتخاب کرده و برای تیم خود قرار دهید .. هرچه قدرت تیم شما بیشتر شوند اسپانسر های بهتری به شما پیشنهاد خواهند داد.

کاپفا یک روزنامه نیز دارد که هر روز اخبار مهم مربوط به همه تیم ها مثلا گران ترین خرید و فروش ها، برترین گلزنان و بهترین تیم ها را هر روز در روزنامه به نمایش می گذارد.

این بود خلاصه ایی از داستان بازی کاپفا که شما هم اکنون میتوانید با عضویت در آن و ساختن تیم خود به این داستان رنگ واقعیت ببخشید.

البته با قهرمانی در جام های مختلف شما صاحب جوایز نفیس نقدی و غیر نقدی نیز خواهید شد که این خود یک تشویقی برای شما و تیمتان حساب می شود تا بیشتر روی تیم خود کار کنید.

Untitled-30

البته کاپفا برای بازی های جام جهانی 2014 برزیل برنامه های ویژه برای کاربران خود تدارک دیده که با شروع بازی های جام جهانی این برنامه ها نیز آغاز می شود و هیجان دیدن بازی ها را چندین برابر می کند.

پس تا دیر نشده به کاپفا بپیوندید و از مزایای آن استفاده کنید.

برای شروع بازی روی لینک زیر کلیک کنید.

www.cupfa.ir

کاپفا یعنی هیجانی بی پایان

www.cupfa.ir

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 5 دیدگاه
  1. بله. بازی‌سازهای ایرانی در چند سال اخیر بازی‌های بسیار خوبی طراحی کرده‌ان.

 1. اما هنوز از نظر کیفیت طراحی احساس می کنم خیلی در زمینه‌ی بازی ها ضعف داریم

 2. این سایت سراسر باند بازیه
  مدیرش یه تقلب کاره و از سمت مدیریتش سوء استفاده میکنه
  من خودم تیم اول سایت بودم از اول سایت
  ولی مدیرش چون خودش تیم داره اونجا تمام بازی ها رو دست کاری میکرد و بازی به نفع خودش تموم میکرد
  همش به کاربران وعده ی دروغین میده که جام با جوایز برگذار میکنه و پول های کاربران رو غارت میکنه اما دریغ از یه جام
  اوایل یه جام برگذار شد که جایزه ی قهرمان یه تبلت دیموی 150 تومنی بود ، من اون جام رو بردم اما برام یه تبلت درب و داغون دسته دوم فرستاد
  خیلی داره در حق کاربراش خیانت میکنه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *