متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

۷۰% توسعه دهندگان اندروید را هدف خواد قرار می دهند

12345 (بدون نظر)
Loading...
42

70-of-developers-target-Android-most-devs-make-little-to-no-money

اندروید و IOS محبوب ترین سیستم عامل گوشی های هوشمند هستند که اکثر خریدران گوشی های هوشمند یکی از این دو سیستم عامل را انتخاب می کنند.

حال اگر از کاربران اندروید درباره برنامه های آن سوال کنیم احتمالا می گویند که اکثر برنامه های اندرویدی ابتدا به صورت انحصاری برای IOS منتشر می شوند و پس از آن برای اندروید منتشر خواهند شد.

حال مطالعات اخیر نشان می دهد که اکثر توسعه دهندگان سیستم عامل اندروید را هدف کار خود قرار می دهند! این گزارشات نشان می دهد که حدود ۱۰.۰۰۰ توسعه دهنده در ۱۳۷ کشور وجود دراد که ۷۰% آن ها اندروید را هدف کار خود قرار داده اند این خبر در حالی است که تنها ۵۱% از توسعه دهندگان IOS را انتخاب می کنند.

۲۸% از توسعه دهندگان ویندوز فون را برای کار می پسندند که جای تعجب هم نیست همچنین بلک بری ۱۱% توسعه دهندگان را مجذوب خود کرده است. اکنون اگر برای درآمد توسعه دهندگان از سیستم عامل ها کنجکاو شوید باید بگوییم که ۶۴% توسعه دهندگان اندروید در ماه حدود ۵۰۰ دلار از هر برنامه درآمد دارند و ۵۰% توسعه دهندگان IOS درآمد کمتری از توسعه دهندگان اندروید دارند.

phonearena

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. پرداخت قبض آب می‌گوید

    سلام مرسی از مدیریت سایت
    خدا قوت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اندروید و IOS محبوب ترین سیستم عامل گوشی های هوشمند هستند که اکثر خریدران گوشی های هوشمند یکی از این دو سیستم عامل را انتخاب […]