متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

برگزاری نخستین نمایشگاه امنیت سایبری ایران در مهرماه

12345 (بدون نظر)
Loading...
54

به گزارش دنیای اقتصاد، اولین نمایشگاه امنیت سایبری ایران (ICSEC) توسط کمیسیون افتای سازمان صنفی رایانه‌ای استان تهران برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه، فعالان حوزه‌ی امنیت فضای تبادل اطلاعات (افتا) می‌توانند محصولات و خدمات خود را معرفی کنند.

13920426152746260850133

بهناز آریا، رئیس کمیسیون افتای سازمان صنفی رایانه‌ای تهران در خصوص برگزاری این نمایشگاه، اظهار کرد: با توجه به اهمیت امنیت اطلاعات که هم‌ اکنون دغدغه‌ی بسیاری از بخش‌های دولتی و خصوصی است؛ سازمان صنفی رایانه‌ای تصمیم به برگزاری این نمایشگاه با هدف معرفی نیازها و پتانسیل‌های امنیت فضای تبادل اطلاعات گرفت.

در این نمایشگاه که قرارست در پنجم الی هشتم مهرماه امسال برگزار شود، محصولات و خدمات حوزه‌ی امنیت اطلاعات معرفی شده و مخاطبان ‌آن به ویژه سازمان‌های دولتی می‌توانند از آن بهرمند شوند.

/پایان/

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. نیما می‌گوید

    کمیسیون افتا یا کمیسیون کسپرسکی ؟

    کسپرسکی به دلیل کلاهبرداری های متعددش به شدت کاهش فروش داشته و از طرفی دیگه اعتباری براش باقی نمونده و با برگزاری این نمایشگاه سعی داره چهره خودش رو بازسازی کنه .

    بقیه شرکتهای فروشنده آنتی ویروس خیلی باید نادان باشن که تو تله کسپرسکی بیافتن .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به گزارش دنیای اقتصاد، اولین نمایشگاه امنیت سایبری ایران (ICSEC) توسط کمیسیون افتای سازمان صنفی رایانه‌ای استان تهران برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه، فعالان […]