متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

اولین نگاه به جزئیات Samsung Galaxy Note 4

12345 (بدون نظر)
Loading...
90

یکی از اولین سری تصاویر Galaxy Note 4 ظاهر کامل آن را آشکار ساخت، تصاویری از زوایای جلو و پشت این گوشی هوشمند بر روی وب سایت ها پخش شده است.

این تصاویر درج شده، Note 4 را کمی شکیل تر نسبت به نسل قبلی اش نشان می دهند. به نظر می رسد جنس چرم مانند (چرم مصنوعی) پشت گوشی حفظ شده است، اما به جای استفاده از قابی پلاستیکی از قابی فلزی استفاده شده است.

Earlier-leak-of-the-Samsung-Galaxy-Note-4 (2)

ما قبلاً این بدنه فلزی را کجا دیده ایم؟ بله، خودش است، همان محصول شرکت که همه شما می توانید آن را حدس بزنید. ما این نوع بدنه را در عکس های منتشر شده از Galaxy Alpha که در آینده عرضه خواهد شد دیده ایم. اگر درست حدس زده باشیم، این مسیری است که سامسونگ برای طراحی های آینده اش انتخاب کرده است.

در کل اطلاعات زیادی درباره Galaxy Note 4 در دست نیست و هر چه هست فعلاً در حد شایعه است. گفته می شود که صفحه نمایش همان ۵.۷ اینچ باقی خواهد ماند و خبر رزولیشن ۲۵۶۰×۱۴۴۰ Quad HD هم به گوش می رسد. انتظار می رود در زیر قاب Galaxy Note 4 یکی از جدیدترین چیپست های QualComm Snapdragon 805 قرار بگیرد. البته انتظار وجود نسخه Exynos نیز هست.

سایر تصاویر:

A-leak-of-the-retail-box-for-the-Samsung-Galaxy-Note-4

Earlier-leak-of-the-Samsung-Galaxy-Note-4 (1)

Earlier-leak-of-the-Samsung-Galaxy-Note-4

The-latest-leak-of-the-Samsung-Galaxy-Note-4 (1)

The-latest-leak-of-the-Samsung-Galaxy-Note-4

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یکی از اولین سری تصاویر Galaxy Note 4 ظاهر کامل آن را آشکار ساخت، تصاویری از زوایای جلو و پشت این گوشی هوشمند بر روی […]