متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

NomadPlus شارژر باتری قابل حمل را برای آیفون ارائه می دهد

12345 (بدون نظر)
Loading...
43

nomadplus_02-590x330

 

شرکت Nomad قبلا اعلام کرده بود که میخواهد شارژر قابل حمل مخصوص آیفون را بسازد. اکنون شارژر قابل حمل NomadPlus در دسترس قرار گرفته است.

این دستگاه در زمانی که کاربر به پریز برق دسترس نداشته باشد استفاده می شود علاوه بر این می توان از آن همزمان با پریز استفاده کرد در این حالت هم خود دستگاه شارژ می شود و هم آیفونی که به آن متصل است.

شارژر Nomadplus حدود ۱۵۰۰mAh بوده که تقریبا ۷۰% شارژ باتری آیفون ۵ اس را تامین می کند که ۱۸۰۰mAh ان باتری آن را ۱۰۰% می کند قیمت این دستگاه ۳۹ دلار تعیین شده است که پیش فروش آن نیز آغاز شده است.

خریداران م یتوانند با وارد کردن کد NOMAD30 در وب سایت Nomad این شارژر را با قیمت ۲۷.۳۰ دلار سفارش داده وپس از دریافت ماباقی آن را پرداخت کنید همچنین اعلام شده است که ارسال این کالا به کشورهای  ایالات متحده آمریکا، انگلستان، کانادا و استرالیا رایگان است. Nomad اعلام کرده است که به زودی این شارژر در سراسر جهان در دسترس قرار خواهد گرفت اما تاریخ دقیقی برای عرضه آن در دیگر کشورها مشخص نشده است.

geek

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  شرکت Nomad قبلا اعلام کرده بود که میخواهد شارژر قابل حمل مخصوص آیفون را بسازد. اکنون شارژر قابل حمل NomadPlus در دسترس قرار گرفته است. این […]