متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

روحانی: گاهی آدم پای اینترنت خوابش می‌برد!

12345 (بدون نظر)
Loading...
63

رئیس جمهور در نشست خبری خود با ایسنا، با اشاره به کندی سرعت اینترنت گفت گاهی آدم پای اینترنت خوابش می‌برد.

به گزارش ایتنا، استمرار پرشتاب روند پیشرفت علمی کشور از دغدغه‌های اصلی مقام معظم رهبری و رئیس جمهور است. دسترسی محققان و دانشجویان به اینترنت پرسرعت این را روند را تسهیل می‌کند. البته مخالفت‌هایی نیز با افزایش سرعت اینترنت و استفاده از آن وجود دارد که حتی زمزمه‌هایی مبنی بر استیضاح وزیر ارتباطات هم به گوش می‌رسد. روحانی در این باره اظهار کرد: سرعت اینترنت به طوریست که برای دانلود مقاله باید ساعت‌ها منتظر بنشینیم و گاهی آدم پای اینترنت خوابش می‌برد. تأکید مقام معظم رهبری بر پیشرفت علمی است و دولت در این زمینه تلاش‌های زیادی می‌کند تا پیشرفت علمی بیش از قبل باشد.

images (3)

رئیس جمهور اعلام کرد: ما بر اساس آمار در زمینه علمی پیشرفت خوبی داشتیم. فعالیت شرکت‌های دانش بنیان، پارک علم و فناوری و… ما را از جایگاه 17 به 15 ارتقا داده است. افزایش پهنای باند از تصمیمات دولت است که در شورای عالی مجازی اتخاذ می‌گردد. همچنین از دیگر تصمیمات دولت، راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات است که بودجه آن پیش بینی و گام‌های ابتدایی آن برداشته شده است. وجود چنین شبکه‌ای سرعت اینترنت را بسیار بیشتر از سرعت اینترنت فعلی می‌رساند.

/پایان/

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
2 دیدگاه
  1. امیدبرتر می‌گوید

    سال پیش که پهنای باند رو افزایش دادید
    امسال اگه سرعت رو هم افزایش بدید دیگه عالی میشه!

  2. R4m1n می‌گوید

    دم آقای رئیس جمهور گرم !

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رئیس جمهور در نشست خبری خود با ایسنا، با اشاره به کندی سرعت اینترنت گفت گاهی آدم پای اینترنت خوابش می‌برد. به گزارش ایتنا، استمرار […]