آیفون 6 پلاس هم مورد تمسخر سامسونگ قرار گرفت!

آیفون 6 پلاس هم مورد تمسخر سامسونگ قرار گرفت!
  • 1393/6/20
  • مبين
  • 1

Apple-iPhone-6-Plus1

شرکت اپل تاکنون اسمارت فونی با صفحه نمایش بزرگ را ارئه نداده بود و بزرگ ترین اسمارت فون ارائه شده توسط اپل آیفون 5 اس چهار اینچی بود. اکنون آیفون 6 پلاس به عنوان بزرگ ترین اسمارت فون اپل معرفی شده است.

دو روز پیش آیفون دو مدل جدید از نسل ششم اسمارت فون خود را معرفی کرد. آیفون 6 دارای یک صحفه نمایش 4.7 اینچی و آیفون 6 پلاس دارای صفحه نمایش 5.5 اینچی است. توجه داشته باشید که اسمارت فون با صفحه نمایش بزرگ اولین بار توسط سامسونگ ارائه و عرضه شد اکنون سامسونگ با یک توییت آیفون 6 را مورد تمسخر قرار داده است به تصویر زیر نگاه کنید.

samsung-iphone

در این تصویر سامسونگ گفته است : ” هیچ کس اسمارت فون بزرگ نمی خواهد” قطعا در طول دو سال اخیر از دعوای بین این دو شرکت در دادگاه خبر دارید با نتیجه دادگاه سامسونگ مجبور به پرداخت 1 میلیارد دلاری به اپل برای نقض قوانین ثبت اختراع شد. سری اسمارت فون های گلکسی نوت طرفداران خاص خود را دارند و در طول چند سال اخیر سامسونگ فروش خوبی را از گلکسی نوت داشته است اما تا به حال اسمارت فونی با صفحه نمایشی بزرگ توسط اپل در بازار وجود نداشت پس باید منتظر نتیجه فروش این شرکت باشیم.

نظر سردبیر : بی شک واکنش ها به آیفون 6 پلاس تمامی ندارد و تمامی برندها سعی در تمسخر اپل دارند، دیروز HTC نیز کمی سر به سر اپل گذاشت! (لینک) ، این قدام سامسونگ را چه طور ارزیابی می کنید؟!

Phandroid

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *