متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

iOS 8 برای دانلود در دسترس قرار گرفت

12345 (بدون نظر)
Loading...
45

ios-8-update1

شرکت اپل نسخه بعدی سیستم عامل تلفن همراه خود را منتشر کرد. iOS 8 همراه با اپلیکیشن های جدید و طیف گسترده ای از طراحی جدید نیز می باشد.

شرکت اپل iOS 8 را سازگار با برخی دستگاه های موجود نیز منتشر کرده است این سیستم عامل روی محصولات جدید اپل یعنی آیفون 6 و آیفون 6 پلاس موجود است. همچنین iOS 8 برای دانلود بر روی دستگاه های آیفون 4S، آیفون 5، آیفون 5C، آیفون 5S به علاوه نسل پنجم آی پاد تاچ، آی پد ایر،آی پد مینی و آی پد مینی رتینا اکنون در دسترس است.

با رابط کاربری جدید امکانات گسترده ای به این سیستم عامل اضافه شده است یکی از این ویژگی ها شامل iCloud Drive است که به کاربران اجازه می دهد تا تصاویر خود را روی آن آپلود کنند، همچنین یک صفحه کلید جدید با طراحی متفاوت و جدید تر نیز در آن وجود دارد.

شما می توانید بروزرسانی اسمارت فون خود را از طریق Settings > General > Software Update چک کنید تا مطمئن شوید این نسخه توسط دستگاه شما پشتیبانی می شود. برای مشاهده جزئیات بیش تر درباره این سیستم عامل می توانید به وب سایت رسمی شرکت اپل مراجعه کنید.

Apple

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت اپل نسخه بعدی سیستم عامل تلفن همراه خود را منتشر کرد. iOS 8 همراه با اپلیکیشن های جدید و طیف گسترده ای از طراحی جدید […]