گویا اپ؛ Postify: زمان‌بندی انتشار مطالب فیس‌بوک و توییتر(وب)

گویا اپ؛ Postify: زمان‌بندی انتشار مطالب فیس‌بوک و توییتر(وب)
  • 1393/7/7
  • پرهام مارزلو
  • 2

فضا های اجتماعی امروزه بخش قابل توجهی از زندگی ما را مورد هجوم خود قرار داده‌ اند و دوری از آن‌ها ایده‌ی جالبی به نظر نمی‌رسد؛ به هر حال ما تلفن‌ها و تبلت‌های هوشمند خود را در قدم اول برای استفاده از همین سرویس‌ها تهیه می‌نماییم. اما در عین حال باید به دنبال ابزار‌های جهت تغییر عادت بد خود در استفاده از آنان باشیم و این هدفی از اهداف ما در بخش گویا اپ به شمار می‌رود.

Facebook-Twitter

امروز قصد داریم سرویس جدیدی را برای کاربران فیس‌بوک و توییتر – غول‌های اجتماعی‌اینترنتی جهان- مورد بررسی قرار دهیم. نام این سرویس Postify بوده و امکان مدیریت و زمان‌بندی پست‌های کاربران در فیس‌بوک و توییتر را به صورت رایگان در اختیارشان قرار می‌دهد.

کاربران به کمک این سرویس رایگان می‌توانند تا 10 پست را در لیست زمان‌بندی خود قرار دهند. علاوه‌ بر این امکان استفاده از چند اکانت توییتر به صورت همزمان در کنار مدیریت پیج‌های فیس بوک نیز برای کاربران فراهم شده است.

یکی از ویژگی‌های کاربردی و قابل ستایش Postify، رابط کاربری آن می‌باشد که علاوه و کاربرد بالایش، بسیار مدرن و تمیز طراحی شده است. زمان‌بندی پست‌ها نیز یکی از امکانات ابتدایی این سرویس به شمار می‌رود. علاوه‌ بر این، در صورت ارتقاء اکانت خود با پرداخت هزینه‌ای ناچیز، سرویس مذکور پیشنهادهایی را در زمینه انتشار مطالب در کنار ارائه امکانات به مراتب بیشتر به شما خواهد داد.

در هنگام ثبت نام، ابتدا باید اکانت فیس‌بوک خود را مطابق شکل به Postify متصل نمایید. در صورتی که نیازی به اکانت فیس‌بوک در این سرویس ندارید، گزینه‌ی Skip را انتخاب کنید.

1

پس از اتصال به اکانت‌های خود، شروع به ارسال آپدیت‌ها و مطالب نمایید. postify امکان نوشتن مطالب و انتشار آن‌ها در تمامی اکانت‌های متصل شده را به شما خواهد داد. البته امکان قطع موقتی اکانت‌ها برای جلوگیری از ارسال برخی مطالب در آن‌ها نیز وجود دارد. همچنین می‌توانید علاوه بر افزودن عکس، لینک مورد نظر را نیز به مطلب خود بیافزایید.

2

پس از اتمام مراحل نوشتن و تنظیم مطلب، بر روی گزینه‌ی Schedule جهت تنظیم تاریخ و ساعت انتشار آن کلیک نمایید. همچنین آپشن‌های دیگری برای انتشار مطالب نیز وجود دارد؛ به عنوان مثال قرار دادن آن‌ها در صف (Queue) و فاصله بندی مثلا 5 دقیقه‌ای بین آن‌ها. پس از اتمام کار، postify یک نمای کامل از پست شما به نمایش در خواهد آورد. همچنین فیلترهایی نیز در صورت اتصال چند اکانت به این سرویس وجود دارد.

3

علاوه بر امکان زمان‌بندی مطالب، postify برای کاربران نیمه حرفه‌ای و آماتور نیز بسیار کاربردی بوده و با رابط کاربری ساده و در عین حال کامل خود کمک بسیاری به آنان خواهد کرد. خوشبختانه محدودیت ده پست در این سرویس روزانه نیست بلکه مربوط به تعداد آن‌ها در صف انتشار بوده و آنچنان دست و پای کاربر را نخواهد بست. مطمئنا اگر یکی از کاربران فعال شبکه‌های اجتماعی فیس‌بوک و توییتر باشید، این سرویس بسیار کارآمد و ضروری برایتان خواهد بود. پیشنهاد می‌کنیم حتما آن را امتحان نمایید:

لینک وب‌سایت postify جهت عضویت

همه روزه و راس ساعت 17 منتظر گویا اپ و معرفی‌ های تازه آن باشید.

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 2 دیدگاه
    1. مثل همن تقریبا… اما به شخصه این سرویس رو ترجیح میدم

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *