متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

معرفی مجله کسب و کار آنلاین و رایگان نشر نوین

12345 (بدون نظر)
Loading...
296

مجله کسب‌وکار که توسط دانشکده کسب‌و‌کار هاروارد بصورت ماهنامه منتشر می‌شود، از معتبرترین و بروزترین منابع مقالات و تحقیقات اخیر در این زمینه می‌باشد. این مجله به تازگی در ایران توسط نشر نوین به فارسی برگردانده و به صورت رایگان و الکترونیکی منتشر می‌شود. آخرین نسخه منتشر شده، شماره اکتبر ۲۰۱۴ است که برای دانلود رایگان آن می‌توانید به سایت ناشر به آدرس www.nashrenovin.ir مراجعه نمایید.

Cover-Farsiتیتر جلد این شماره «چرا از محل کارمان متنفریم؛ و چگونه محیطی بسازیم که بتوانیم عاشقش باشیم!» است و ۳ مقاله جامع در زمینه محیط‌های کاری قرن ۲۱م در آن منتشر شده است. از دیگر موضوعات جالب توجه این شماره می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • در سال ۲۰۲۲ مشغول چه کاری هستیم؟
 • نوآوری که منجر به درآمد نشود ارزش چندانی ندارد!
 • سودهای نهفته در بازارهای فقیر
 • تبعیض جنسیتی در محیط‌های کاری فناوری و تکنولوژیک
 • بازگشت از پسرفت‌های شغل
 • نوآوری؛ حال و گذشته
 • و …

تاکنون ۴ شماره از این مجله کاربردی به زبان فارسی منتشر شده است و به گفته مسئولین سایت، شماره آینده یعنی نوامبر ۲۰۱۴ حدودا دو هفته دیگر منتشر خواهد شد.

نشر نوین علاوه بر این مجله، کتب زیادی در زمینه مدیریت و کسب‌وکار منتشر نموده است. از جمله این محصولات می‌توان به کتاب طراحی هویت برند، قدرت عادت، هنر ارائه و سخنرانی، بازاریابی چریکی و … اشاره کرد که همه این محصولات از طریق سایت قابل دانلود می‌باشند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
4 دیدگاه
 1. فروشگاه معماری می‌گوید

  با سلام
  دستتون درد نکنه خیلی جالب بود

 2. مصطفی می‌گوید

  ممنون بابت اطلاع رسانی تون

 3. چت روم می‌گوید

  بسیار عالی بود ممنون از زحماتتون و اطلاع رسانی هاتون امیدوارم همیشه موفق و سربلند باشید

 4. دستگاه حضور و غیاب می‌گوید

  بسیار عالی بود ممنون از زحماتتون برای کاربرانتون

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مجله کسب‌وکار که توسط دانشکده کسب‌و‌کار هاروارد بصورت ماهنامه منتشر می‌شود، از معتبرترین و بروزترین منابع مقالات و تحقیقات اخیر در این زمینه می‌باشد. این […]