یک شانس بزرگ دیگر برای بازیکنان GTA V؛ کاربران برف می خواهند!

یک شانس بزرگ دیگر برای بازیکنان GTA V؛ کاربران برف می خواهند!
  • 1393/10/6
  • نادر عظیمی
  • 1

اگر یکی از کاربران بخش آنلاین Grand Theft Auto V هستید، به طور حتم طی این چند روز خبر هایی مربوط به مود برفی به گوشتان رسیدِ یا به شخصه خودتان قادر به انجام آن شده اید. اما افرادی هستند که از این هدیه «کریسمس» راک استار جا ماندِ اند. به همین منظور یک تومار اینترنتی با امضا های جمع کثیری از بازیبازن های سراسر جهان به منظور باز گرداندن مود کریسمس ( هوای برفی ) تهیه شده است. راک استار نیز در روز جمعه اعلام کرد که آنها به طور موقت هدیه را به GTA V باز خواهند گرداند و یا ممکن است این هدیه تا زمان طولانی تری فعال باشد. با مجله اینترنتی گویا آی تی همراه باشید.

” با توجه به مشکلات به وجود آمده در اتصال PSN و XBL، ما در حال گسترش GTA Online «جشن شگفت انگیز روز کریسمس» هستیم و هدایایی نیز برای شروع کار در نظر گرفتیم.”

همواره راک استار در بسته های تعطیلاتی خود امکانات فراوانی برای کاربران در نظر می گیرد. در این بسته که به بسته «کریسمس» معروف است کاربران می توانند به انجام فرایند های مختلفی بپردازند. اما ویژگی منحصر به فردی که این بسته را با بسته های دیگر متمایز کرده است، برف خیز بودن محل به وقوع پیوست بازی می باشد. در ادامه باید عرض نمایم که این بسته به احتمال زیاد در صورت فعال شدن دوباره تا بعد کریسمس فعال می باشد. هنوز زمان دریافت این هدیه از سوی راک استار مشخص نشده اما به طور حتم باید طی بازه زمانی 24 الی 72 ساعت آینده صورت بگیرد. با این حال کاربران می تواند برای بار دیگر از سوی راک استار این جایزه ارزنده را دریافت کنند و در هنگام بارش برف از شلیک های متوالی خود لذت ببرند و لس سانتوس را پوشیده از برف مشاهده کنند؛ جذاب نیست؟! و یا می تواند این هدیه را دریافت نکنند و به نزدیکی ساحل بروند و با یک عینک آفتابی در هوای سرد زمستان، از گرمی فضای الکترونیکی لذت ببرند.

اگر شما نیز به یک هوای سرد و برفی علاقه زیادی دارید، می توانید آن را در پشتیبانی راک استار بیان کنید.

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *