متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

با Youji ایموجی خود را بسازید

12345 (بدون نظر)
Loading...
256

 

ایموجی، به شکلک‌هایی گفته می‌شود که در پیام‌های الکترونیک برای بیان احساسات به‌کاربرده می‌شوند. اگر با شبکه‌ها و رسانه‌های اجتماعی سروکار دارید، حتماً تاکنون از این شکلک‌ها استفاده کرده‌اید. اگر به دنبال ایموجی جدیدی می‌گردید که کسی جز شما آن را نداشته باشد، نگاهی به Youji بیندازید.

این برنامه آیفون به شما اجازه آن را می‌دهد که با استفاده از دوربین خود، به‌صورت نامحدود ایموجی متنوع ایجاد کنید. از حالات چهره خود عکس بگیرید و این تصویر را به‌عنوان ایموجی استفاده کنید.

276.2این برنامه رایگان بوده و کار با آن بسیار ساده است. کافی است وارد برنامه شده، عکس بگیرید،شکل موردنظر خود را انتخاب کرده و ایموجی را ذخیره‌سازید. وقتی‌که ذخیره شد، می‌توانید این شکلک را از طریق پیام متنی، ایمیل، تویتر و فیس‌بوک به اشتراک بگذارید.

ایده این برنامه واقعاً جالب است و احتمالاً بیش از همه توجه نوجوانان را به خود جلب خواهد کرد، اما بهتر می‌بود اگر موارد دیگری را هم در برمی‌گرفت مانند:

  • اشکال مختلف برای تصاویر
  • امکان نوشتن یا خط کشیدن بر روی تصاویر
  • فیلترهای رنگی
  • و تمام چیزهایی که با آن‌ها می‌شد ایموجی منحصربه‌فردی را ایجاد کرد.

276.3

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  ایموجی، به شکلک‌هایی گفته می‌شود که در پیام‌های الکترونیک برای بیان احساسات به‌کاربرده می‌شوند. اگر با شبکه‌ها و رسانه‌های اجتماعی سروکار دارید، حتماً تاکنون […]