متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

ساعت هوشمند WebOS ال جی در سال ۲۰۱۶ پا به بازار خوهد گذاشت

12345 (بدون نظر)
Loading...
97

ال جی پلتفرم webOS را در تلویزیون های هوشمند به کاربرد بود اکنون به نظر می رسد که این شرکت قصد گسترش دادن آن را دارد. ال جی در نمایشگاه CES2015 ساعت هوشمند webOS را رونمایی کرد.

باتوجه به گزارشات اخیر ورود webOS به ساعت های هوشمند می تواند جایگزینی برای سیستم عامل اندروید Wear باشد. نماینده رسمی ال جی در نمایشگاه به Wall Street اعلام کرد که این ساعت هوشمند را در اوایل سال آینده به بازار عرضه خواهد کرد.

WebOS-smartwatch

به گفته نماینده ال جی این شرکت قصد دارد که با توسعه این سیستم عامل و ارائه آن به دیگر دستگاه های پوشیدنی قصد دارد کنترل سیستم عامل های پوشیدنی را به دست گیرد و جایگزین رسمی سیستم عامل اندروید Wear شود.

دیدن شدن webOS در لوازم الکترونیکی به سال ۲۰۱۳ باز می گردد که شرکت ال جی از آن روی تلفن های هوشمند قبلی و تلویزیون های هوشمند استفاده می کرد. جزئیات به دست آمده درباره این ساعت هوشمند بسیار ناچیز است اما به محض انتشار اخبار بیش تر درباره آن ما شما را در گویا آی تی خبر خواهیم کرد.

WSJ

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ال جی پلتفرم webOS را در تلویزیون های هوشمند به کاربرد بود اکنون به نظر می رسد که این شرکت قصد گسترش دادن آن را دارد. […]