اعلان جنگ هکرهای ناشناس به القاعده و داعش

اعلان جنگ هکرهای ناشناس به القاعده و داعش
  • 1393/10/21
  • نادر عظیمی
  • 3

هکتیویست‌های گروهی ناشناس (Anonymous) تهدید کردند که با ردیابی و پایین کشیدن وب‌گاه‌های جهادگران افراطی، انتقام حملات تروریستی اخیر در فرانسه را خواهند گرفت.

این گروه از هکتیویست‌های ناشناس، در پیام یوتیوبی خود به طور مستقیم به گروه های تروریستی القاعده و داعش اشاره می‌کنند و آنها را عامل اصلی قتل عام شارلی ابدومی‌دانند.

در این پیام امده است :

تروریست ها، ما بر علیه شما اعلان جنگ می‌کنیم”.

هشتگ OpCharlieHebdo# در این ویدئو قابل مشاهده است که به ” القاعده، داعش و سایر گروه‌های تروریستی” اشاره دارد.

در گذشته بارها شاهد بودیم که گروه‌های هکتیوستی Anonymous ‌وب‌گاه‌های بسیاری از جمله وب‌گاه‌های دولتی، نظامی، مذهبی و صفحات تجاری را با موفقیت مورد حمله قرار داده‌اند.

و حالا مشخص شده است که  این هکرها با اجرای حمله موسوم به DOS و ایجاد ترافیک فراوان بر روی یکی از وب سایت های وابسته به این گروه موسوم به انصار الحق توانسته اند آن را برای یک ساعت از دسترس خارج کنند. سایت یاد شده در حال حاضر به حالت عادی برگشته است.

سایت انصارالحق دو سالی است که به طرفداری از تروریست های داعش در حال فعالیت است و بخش اصلی آن یک فوروم یا مجمع آنلاین است که به بحث و تبادل نظر میان اعضا به زبان فرانسوی اختصاص دارد.

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 3 دیدگاه
  1. یکی بالاخره باید جلوی این تروریست ها رو به نحوی بگیره بازم دستشون درد نکنه اعضای گروه Anonymous

    1. بله باید یکی جلوشون بگیره اما متاسفانه این گروه این تروریست ها مسلمان میدونه … . و باز متاسفانه تر روی پرچم داعش نام الله هست که بسیار مورد بی احترامی داره قرار میگیره .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *