ابنبات چوبی گوگل ایراد پیدا کرد

ابنبات چوبی گوگل ایراد پیدا کرد
 • 1393/10/21
 • نادر عظیمی
 • 4

ابنبات چوبی گوگل بعد از تبلیغات زیاد شرکت گوگل ایرادی را از خود بروز داد که شیرینی ابنبات را علاوه بر تبلیغات زیادی گوگل برایشت تلخ نمود و زیر سوال برد . سیستم عامل اندروید همیشه با مشکلات امنیتی دست پنجه نرم میکرده و به دلیلی همه گیر بودن این سیستم عامل باز هم  با مشکل امنیتی روبرو خواهد بود ، اما این بار ایراد امنیتی در قسمت مدیریت حافظه RAM  باعث شده است که تا عدم پایان یافتن برنامه های غیر قابل استفاده در زمان مناسب استفاده سیستم عامل از منابع را افزایش میدهد.

مصرف باتری از اصلیترین مشکلات است که در ادامه این مشکل سر بیرون خواهد اورد که البته تا به الان این ایراد خود را روی گوشی های نکسوس بیشتر نشان داده.

اندروید در یک بستهٔ بروز رسانی این مشکل را مرتفع کرده است که به کاربران  پیشنهاد می‌شود هرچه زود‌تر نسبت به دریافت ان اقدام کنند.

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 4 دیدگاه
 1. آقا این چیه نوشتی؟ شما تقریبا یه ماه عقبی از ماجرا. خواب بودی؟
  یه ماه پیش آب نبات اومد واسه نکسوس سه روز بعد هم مشکل باتریش مرتفع شد. رمش هم الان مشکل مرتفع شده. اینکه یک. دو اینکه کی و کجا اندروید مشکل امنیتی داشته؟ الان اندروید و آی او اس قابل مقایسه نیستند از لحاظ امنیتی. همین یه ماه پیش امنیت آی او اس، عکس بازیگرای هالیوود رو تقدیم کرد به جامعه.

  1. سلام
   دوست عزیز خبر یک ماه پیش رو به بنده با لینک ارایه دهید

  2. سیستم عامل ها همه مشکل امنینی دارن و هیچ سیستم عاملی عاری از مشکل نیست

 2. در همین نسخه از اندروید نزدیک به ۵ ایراد وجود داره مشکلات وای‌فای ، مشکلات مرتبط با باتری، کندشدن دستگاه و مشاهده پیغام‌های خطا ، مشکل در پخش فایل‌های ویدئویی، و… . حالا اگر بخوام براتون از ابتدای خلقت اندروید مشکل امنیتی براتون بشمارم که… . اما همین بسه که در اندروید ۴٫۱ خون ریزی قلبی داشتیم/ حالا بماند اسیب پذیری در مرورگر پیشفرض نسخه ۵ … .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *