متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

مقایسه Xiaomi Mi Note با گلکسی اس ۵ و آیفون ۶؛ مقایسه مشخصات فنی

12345 (بدون نظر)
Loading...
84

امروز پس از چندی شایعه بالاخره شرکت شیائومی از دستگاه جدیدش با نام Xiaomi Mi Note به طور رسمی رونمایی کرد و خبر آن را هم در گویا آی تی برایتان منتشر کردیم. اگر چه این تلفن هوشمند مشخصات بسیار خوبی دارد و امکانات و ویژگی های مناسبی را به خریداران ارائه می دهد اما بنظر چیزی از سایر پرچمداران تولیدکنندگان بزرگ دیگر فراتر ندارد. با اینجال شرکت شیائومی قیمت بیشتری را برای محصول خود نسبت به پرچمداران دیگر تعیین نموده است.

تلفن هوشمند جدید شیائومی توسط این شرکت به شدن مجهز شده تا به نبرد پرچمداران دیگر برود. این محصول اکنون رقبایی بزرگ چون گلکسی اس ۵ و آیفون ۶ را در پیش روی خود دارد و باید ببینیم برای مقابله با آنها چه استراتژی را پیاده سازی کرده.

بنظر وب سایت معتبر فون آرنا این محصول جدید شیائومی چیزی بیشتر از پرچمداران مورد اشاره و سایر دستگاه های پرچمدار شرکت های دیگر که اکنون در بازار حضور دارند ارائه نمی کند. با اینجال در طی یک مقایسه اقدام به بررسی مشخصات فنی سه دستگاه یاد شده خواهیم برداخت.

در ادامه مطلب همراه با گویا آی تی باشید.

مقایسه از نظر طراحی:

1

مقابسه از نظر صفحه نمایش:

2

مقایسه از نظر دوربین:

3

مقایسه از نظر سخت افزار:

4

مقایسه از نظر بانری:

5

مقایسه از نظر تکنولوژی ها:

6

[منبع: PhoneArena]

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امروز پس از چندی شایعه بالاخره شرکت شیائومی از دستگاه جدیدش با نام Xiaomi Mi Note به طور رسمی رونمایی کرد و خبر آن را […]