حافظه های سری ۴ Ripjaws شرکت G.Skill با فرکانس ۳۴۰۰ مگاهرتز

حافظه های سری ۴ Ripjaws شرکت G.Skill با فرکانس ۳۴۰۰ مگاهرتز
  • 1393/10/26
  • نادر عظیمی
  • 0

شرکت Corsair اخیرا به معرفی حافظه های Dominator Platinum خود پرداخت که DDR4 بوده و فرکانس ۳۴۰۰ مگاهرتزی داشتند. بسیاری با این معرفی Corsair آن را برترین شرکت سازنده حافظه قلمداد کردند.

اما به نظر میرسد Corsair رقیب سرسختی دارد و آن شرکت G.Skill است. زیرا به تازگی این شرکت از حافظه های ۴ Ripjaws با فرکانس ۳۴۰۰ مگاهرتز رونمایی کرده و حتی G.Skill توانست با حافظه های ۴ Ripjaws به فرکانس ۴۰۰۴مگاهرتزی نیز دست یابت و این قابل تحسین است.

از ویژگی های این حافظه های G.Skill می توان به فرکانس ۳۴۰۰ مگاهرتزی، تایمینگ ۱۶-۱۶-۱۶-۳۶ ، مصرف برق ۱٫۳۵ ولتی اشاره کرد. البته از نگاه ویژگی حافظه های ۴ Ripjaws تنها تفاوتشان نسبت به حافظه های Dominator Platinum شرکت Corsair تایمینگ کمترشان بوده که حافظه های Dominator Platinum تایمینگ ۱۶-۱۸-۱۸-۴۰ دارند.

شرکت G.skill یک کیت خنک کننده ای به نام Turbulence III به حافظه های Ripjaws  افزوده که موجب خنک شدن سریع آنها می شود. این حافظه ها از پردازنده های سری Intel Haswell-E پشتیبانی می کنند و تنها به پشتیبانی از دو مادربورد ASUS ROG Rampage V Extreme و Gigabyte GA-X99-SOC Champion می پردازند.

شاید کمپانی G.skill تاریخ انتشار و قیمت این حافظه ها را اعلام نکرد اما قطعا بسیار گران قیمت خواهد بود.

شما می توانید درادامه مشخصات این حافظه ها را مشاهده کنید:

نوع : DDR4 RAM

ظرفیت : ۴ عدد ۴ GB

سرعت فرکانس : ۳۴۰۰ مگاهرتز

تایمینگ : ۱۶-۱۶-۱۶-۳۶

مصرف برق : ۱٫۳۵ ولت

پروفایل XMP : نسخه ۲٫۰

 

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *